ב"ה יום שלישי, י"א תשרי תשפ"א | 29.09.20
כל השביעין חביבין. הרב הענדל
כל השביעין חביבין. הרב הענדל צילום: 'כפר חב"ד'
הפתעה: הרב הענדל מונה לחבר בי"ד רבני חב"ד

הגה"ח הרב ישראל-יוסף הענדל, רבה של קהילת אנ"ש במגדל העמק ומראשי הישיבה הוותיקה בעיר, מונה לכהן כחבר קבוע ורשמי בבית-דין רבני חב"ד בארה"ק ● מעתה בבית הדין יכהנו שבעה חברים, לאחר שנים בהן כיהנו בו רק שישה ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם

הגה"ח הרב ישראל-יוסף הענדל, רבה של קהילת אנ"ש במגדל העמק ומראשי הישיבה הוותיקה בעיר, מונה לכהן כחבר קבוע ורשמי בבית-דין רבני חב"ד בארה"ק.

מינויו של הרב הענדל מצטרף למינויו של הגה"ח הרב משה הבלין, רבה של קריית-גת וראש ישיבת חב"ד בעיר, לפני ארבע שנים, לאחר פטירתו של הגה"ח הרב מרדכי-שמואל אשכנזי ע"ה, רבו של כפר חב"ד. מעתה בית הדין ימנה שבעה חברים, לאחר שנים בהן כיהנו בבית הדין רק שישה חברים.

הרב הענדל נמנה על 'שלוחי קודש' שנשלחו ע"י הרבי לארה"ק בשנת תשל"ז וביחד עם עמיתיו לשליחות - הרב יצחק גולדברג והרב יוסף-יצחק גורביץ' הקימו במגדל העמק את ישיבת 'תומכי תמימים' המצליחה.

רשימת חברי בית הדין המעודכנת: הרב יצחק-יהודה ירוסלבסקי, רבה של נחלת הר חב"ד ומזכיר ביה"ד; הרב מנחם-מענדל גלוכובסקי, רב קהילת אנ"ש ברחובות וסגן מזכיר ביה"ד; הרב אליהו-יוחנן גורארי', רבה של חולון; הרב אברהם-מיכאל הלפרין, רב הגבעה הצרפתית בירושלים; הרב יוסף העכט, רבה של אילת; הרב משה הבלין, רבה של קריית-גת; והרב ישראל-יוסף הענדל, רב קהילת אנ"ש במגדל-העמק.

ו' בכסלו תש"פ