ב"ה ערב ש"ק, כ"ד מנחם-אב תשפ" | 14.08.20
אורח הכבוד במחנה הקיץ 'האסק': הרב לאזאר

רבה של רוסיה השליח הרב בערל לאזאר ערך ביקור רב רושם במחנה הקיץ הגדול של ארגון 'האסק' הוותיק בארה?ב, הפועל במשך כל השנה למען ילדים בעלי צרכים מיוחדים ● הנהלת 'האסק' ואורחים חשובים קיבלו את פני האורח וליווהו במהלך ביקורו ● לכתבה המלאה וגלריית תמונות >>>
מערכת שטורעם
רבה של רוסיה השליח הרב בערל לאזאר ערך ביקור רב רושם במחנה הקיץ הגדול של ארגון 'האסק' הוותיק בארה?ב, הפועל במשך כל השנה למען ילדים בעלי צרכים מיוחדים, במסירות ובהשקעה רבה.

הרב לאזאר הגיע לארה"ב לרגל ג' תמוז - יום ההילולא של כ"ק אדמו"ר זי"ע, יחד עם קבוצה גדולה של שלוחים מרוסיה, והם שהו במהלך שבת היארצייט, סמוך ונראה לאוהל הקדוש, יחד עם עוד אלפי חסידים ושלוחים, בתפילות, שיעורים והתוועדויות גדולות.

הנהלת 'האסק' ואורחים חשובים, בראשם דיין חסידות סקווירא בבורו-פארק הגר"מ שטיינמץ שליט"א קיבלו את פני האורח הדגול וליווהו במהלך ביקורו, בין האגפים השונים והכיתות. הרב לאזאר עמד מקרוב על ההשקעה והמסירות בטיפולים הרפואיים וכל הדרוש למען הילדים המיוחדים.

את הסיור הובילו ר' אברהם 'אייב' אייזנר, יו"ר מועצת המנהלים של 'האסק', ר שמיל קאהן, מנכ"ל המחנה, והרב יהודה מישל, מנהל המחנה.

עם תום הביקור ולפני עלייתו על המסוק לנמל התעופה JFK בדרכו חזרה למוסקבה, נשא האורח הדגול בפני מאות המשתתפים, דברי חיזוק ושמחה מתוך רגש רב, שעודדו וחיזקו את המאזינים והללו נפרדו ממנו בשירה והערכה.
ז' בתמוז תשע"ט