ב"ה יום שני, כ"א תמוז תשפ" | 13.07.20
הזוכה המאושר בספר התורה הרב דוד דהן מרחובות
הזוכה המאושר בספר התורה הרב דוד דהן מרחובות
משפחת דהן מרחובות זכתה בספר-תורה חדש

גב' דהן שקיבלה את ההודעה על זכייתם בספר התורה, אמרה: נרשמתי להגרלה כי רציתי להכניס את ספר התורה לע"נ אחותי שנפטרה בגיל 26, כשהיא משאירה אחריה שלשה ילדים קטנים ● הרב דוד דהן: "גם אם הייתי זוכה בהגרלה של מיליוני שקלים, זה לא אותו דבר. כסף בא והולך, אבל התורה הקדושה לעולם תישאר. אשמח להכניס את ספר התורה יחד עם משיח צדקנו" ● לדיווח המלא >>>
מערכת שטורעם
זו השנה התשיעית שבה עורך יד לאחים הגרלה על ספר תורה. בהגרלה האחרונה שנערכה ביום חמישי האחרון לקראת חג השבועות - חג מתן תורה, בפיקוח רו"ח מנחם אקרמן, זכתה משפ' דהן מרחוב פנחס מוקוסיי ברחובות.

ההתרגשות גאתה כששמם של הזוכים עלה על הצג ודובר יד לאחים שלמה ריזל כובד לחייג אליהם ולבשר על זכייתם בספר התורה.

התגובה של בני הזוג ריגשה את אנשי יד לאחים. גב' דהן שהרימה את הטלפון סיפרה כשקולה נשנק מדמעות כי היה לה חלום להכניס ספר תורה לעילוי נשמת אחותה שנפטרה בדמי ימיה בת עשרים ושש, בעודה מטופלת בשלשה עוללים. נרשמתי להגרלה זו כי רציתי להכניס ספר תורה לעילוי נשמת אחותי ע"ה. אני פשוט המומה, אף פעם לא זכיתי בשום הגרלה".

הרב דוד דהן אמר לאחר מכן כי הוא מתרגש מאוד. "תמיד רציתי להכניס ספר תורה כדי לזכות במצוות כתיבת ספר תורה.  גם אם הייתי זוכה בהגרלה של מיליוני שקלים, זה לא אותו דבר. כסף בא והולך, אבל התורה הקדושה לעולם תישאר, אני ממש מאושר ". את דבריו סיים דהן "אני מתפלל שנזכה להכניס את ספר התורה יחד עם משיח צדקנו".

מהנהלת יד לאחים נמסר: "אנו רוצים להודות לאלפי המשתתפים בהגרלה, שברגע כניסתם להגרלה זכו מידית להיות שותפים בהגדלת הפעילות ובהצלת עוד ועוד נשמות יהודיות".
ט' בסיון תשע"ט
שלמה ריזל, דובר יד לאחים מודיע בהתרגשות למשפחת דהן על זכייתה בספר התורה
שלמה ריזל, דובר יד לאחים מודיע בהתרגשות למשפחת דהן על זכייתה בספר התורה
 
רו"ח ר' מנחם אקרמן מפקח על הליך ההגרלה
רו"ח ר' מנחם אקרמן מפקח על הליך ההגרלה