ב"ה יום ראשון, כ"ב אלול תשע"ט | 22.09.19
השלוחים בקמפוסים אומרים לגולשי 'שטורעם' ולכלל התורמים: תודה!

יותר מ-11 מיליון ש"ח (!!!) נאספו בתוך 30 שעות לטובת עשרות שלוחי הרבי בקמפוסים ביום ההתרמה השנתי. הנתון המדהים לא פחות מהסכום האדיר הוא העובדה שעשרות אלפי הסטודנטים החזירו אהבה לשלוחים שמלווים אותם לאורך השנה כולה והתגייסו בעצמם לסייע ביום ההתרמה ● מנהל 'חב"ד בקמפוס' הרב משה שילת: "ההצלחה הגדולה של יום ההתרמה הנוכחי - תוצאה של 'חרישה וזריעה' איטיים ויסודיים כל יום במשך השנה" ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
יותר מ-11 מיליון ש"ח (!!!) נאספו בתוך 30 שעות לטובת עשרות שלוחי הרבי בקמפוסים ביום ההתרמה השנתי. הנתון המדהים לא פחות מהסכום האדיר הוא העובדה שעשרות אלפי הסטודנטים החזירו אהבה לשלוחים שמלווים אותם לאורך השנה כולה והתגייסו בעצמם לסייע ביום ההתרמה ולהביא את השלוחים ליעדי הסכומים שהציבו על מנת שיוכלו להמשיך בשנת פעילות נוספת עם כל ה'שטורעם'.

גם אנ"ש ושלוחים מכל רחבי תבל לא עמדו מנגד והרימו תרומות נכבדות שהצטרפו יחד לסכום הכולל הפנומנלי.

מנהל 'חב"ד בקמפוס' הרב משה שילת אומר לאתר חב"ד-'שטורעם' בתום יום ההתרמה המוצלח, כי "חב"ד בקמפוס ישראל הולכת מחיל אל חיל בכמות ובאיכות. ההצלחה הגדולה של יום ההתרמה הנוכחי מחוברת בחיבור ישיר לעמל הרב של השלוחים והשלוחות  בחרישה וזריעה איטיים ויסודיים כל יום במשך השנה.

"השלוחים בקמפוס והשלוחים לנוער מעוררים את ה"יחידה שבנפש" של רבבות רבבות צעירים בארץ הקודש!".
ו' באדר ב' תשע"ט