ב"ה יום ראשון, י"ח תמוז תשע"ט | 21.07.19
יצא לדרך נופש-חנוכה הגדול למאות יתומים ואלמנות

יתומים ואלמנות מכל רחבי הארץ ומכל המגזרים, יחגגו את ימי החנוכה עם ארגון החסד 'כולל חב"ד', החל מהיום (רביעי), במשך שלושה ימים שכולם כיף והנאה, גדושים בתכניה חוויתית וערכית ● במהלך ימי הנופש יהנו היתומים והאלמנות ממסיבה חנוכה מושקעת, פעילות יצירתית, מופעים מרתקים, ועוד
מאת מערכת שטורעם
יתומים ואלמנות מכל רחבי הארץ ומכל המגזרים, יחגגו את ימי החנוכה עם ארגון החסד 'כולל חב"ד', החל מהיום (רביעי), במשך שלושה ימים שכולם כיף והנאה, גדושים בתכניה חוויתית וערכית.

זה כבר הפך למסורת ב'כולל'. החל מיום שלישי השבוע, בעיצומם של ימי החנוכה, ינהרו מאות יתומים ואלמנות מרחבי הארץ למלון רמדה בירושלים.

צוות של 'חסד מנחם מענדל', אגף ייעודי ב'כולל' המושיט יד כל השנה כולה ליתומים ולאלמנות, ילווה את ימי הנופש, בהם מושקע עמל רב.

במהלך ימי הנופש יהנו היתומים והאלמנות ממסיבה חנוכה מושקעת, פעילות יצירתית, מופעים מרתקים, ועוד.

ב'כולל חב"ד' נעשה מאמץ עליון להנעים את זמנם, בכדי לתת להם אור, שמחה וחיות, בימי החנוכה המאירים.

"הנופש הוא חלק מפעילות כוללת שאנו מפעילים למען היתומים והאלמנות, במטרה להחזיר להם את שמחת החיים, עד כמה שאפשר", אומר הרב שלום דוכמן מנהל 'כולל חב"ד', "כשרואים את החיוך והשמחה על פניהם, אתה חש שכל מאמץ היה שווה".

בנוסף, יקיים 'כולל חב"ד' גם ימי נופש מיוחדים ליתומים ואלמנות מאנ"ש, החל מיום חמישי הקרוב ועד אחרי שבת קודש, במלון 'גלי צאנז' בנתניה.

במהלך ימי הנופש יהנו השוהים מפעילות אדירה ואינטנסיבית, לכל בני המשפחה, עם תכניות מושקעות וצוות הדרכה שחשב על כל פרט.

הנופש נערך במתכונת של פנסיון מלא באדיבות משפחת שלוסברג, לעילוי נשמת אבי המשפחה הרב אברהם יצחק שלוסברג ולזכות רעייתו תבדלחט"א וצאצאי המשפחה.
כ"ז בכסלו תשע"ט