ב"ה יום רביעי, ט"ז סיון תשע"ט | 19.06.19
הפרסומים בכלי התקשורת השונים
הפרסומים בכלי התקשורת השונים
כינוס השלוחים בתקשורת: הצדעה לשגרירי האור

בתקשורת הישראלית דווח בהרחבה על כינוס השלוחים העולמי שנחתם בתחילת השבוע במעמד הצדעה מפואר, בהשתתפות אלפי השלוחים ומקורביהם. את הדיווחים ליווה הרב מוני אנדר, מנהל אגף הסניפים בצעירי אגודת חב"ד בארץ הקודש
מאת מערכת שטורעם
בעיתונים המובילים 'ידיעות אחרונות' ו'ישראל היום' פורסמה תמונה השלוחים המסורתית. ב'ידיעות' פורסמה התמונה תחת הכותרת "כל ישראל חב"דיים". בדיווח נכתב על תפילת השלוחים לזכרם של הנרצחים בפיטסבורג ועל כך שמישראל הגיעו 700 שלוחים שעברו שלל סדנאות שמותאמות במיוחד לקהל הישראלי.

ב'ישראל היום' סופר כי "4,700 שליחי חב"ד התכנסו לתמונה הקבוצתית המסורתית בחזית בית המדרש של הרבי מלובביץ בברוקלין. בתי חב"ד פועלים ב-100 מדינות ברחבי העולם ומהלך הכנס השנתי השתתפו השליחים בסדנאות ובהרצאות בנושאים שונים שנועדו להגביר ולשפר את מגוון השירותים שהם מעניקים, עם דגש על עשיית חסד עם הזולת".

גם בעמוד הפייסבוק של 'ידיעות' פורסמה התמונה המסורתית, שם נכתב כי "התמונה הזו היא התשובה לכל מי שחושב אפשר לפגוע ביהדות או ביהודים - בפיטסבורג, בגבעתיים או בכל מקום אחר על פני הגלובוס".

באתר החדשות 'ווינט' פורסמה כתבה נרחבת על השלוחים, תחת הכותרת "שליחי חב"ד שלא תאמינו". הכתבה מביאה את סיפוריהם של שלוחים לפרויקטים מיוחדים, כמו שליח שמסייע לחיילים יהודים בצבא ארה"ב, שליח שאינו שומע ומשתף את החרשים במצוות, או זה שמלווה את אנשי התקשורת.

בנוסף, באתר החדשות של ערוץ 7 פורסם מאמר מיוחד של הרב יוסף יצחק אהרונוב, על "סוד ההצלחה של 4,700 שליחי חב"ד?.
כ"ט בחשוון תשע"ט