ב"ה יום רביעי, ד' סיון תשפ" | 27.05.20
בחמישי הקרוב: הכנה לטיסת הבר מצווה

התרגשות גדולה בקרב נוסעי טיסת הפנסאים של נערי הבר מצווה ● שמונים נערי בר מצווה חסידיים ייסעו לחצרות קדשו של הרבי לרגל שנת הבר מצווה ● אסיפה ראשונה של היערכות והכנה תתקיים במרכז צבאות השם בכפר חב"ד ביום חמישי ט' מרחשון בערב ● "לקראת נסיעה כל כך משמעותית, ההכנה צריכה להיות גם היא משמעותית" אומרים משפיעי הטיסה
מאת מערכת שטורעם
זו כבר השנה השלישית בה נוסעת קבוצת חניכים מארץ הקודש לחצרות קדשינו על-ידי ארגון הפנסאים, המסע ההיסטורי של השנה שעברה, בו נסעו כשישים בחורי בר מצוה, הותיר חותם של חוויה רוחנית עמוקה בלבם של הנוסעים.

ההשלכות החיוביות בכל התחומים ניכרות בשטח ברוך השם, כפי שמעידים ההורים והמחנכים של המשתתפים במסע של השנה הקודמת.

"כאבא, חלמתי תמיד לנסוע עם הבן שלי לרבי לשנת הבר מצווה שלו, אבל לא ממש ידעתי איך אהפוך את הנסיעה הזו למה שהיא באמת... איך אעניק לבן שלי את כל מה שהוא יכול לקבל בשהייתו בארבע אמותיו של הרבי... הקב"ה עשה איתי חסד והפנסאים פתחו את הנסיעה הזו, מובן שרשמתי את בני מיד... אין לי מילים לתאר ולהודות! מה שהוא קיבל שם, הוא לא יכל לקבל בשום צורה אחרת!  הכל הכל בצורה המסודרת ביותר... יחד עם המשפיעים והצוות כולו שדאגו למקסם כל רגע ושניה בגשמיות ובעיקר ברוחניות... הוא פשוט חזר חסיד. הוא חי עם זה עד עכשיו. ממש כך!"

באגף הבר מצווה של הפנסאים, עמלים חודשים אורכים על התכנית הגשמית והרוחנית שתלווה את המסע. בעזרת ה' בנסיעה הקרובה יתווספו שדרוגים גשמיים ורוחניים, הכל על מנת שהרגעים הכי נעלים - שהייתו של נער הבר מצווה אצל הרבי, בזמן הכי משמעותי בחייו - ייקלטו בלבו לעד.

טייערע ברידער! בעזרת ה' אנחנו עוד נתראה עם הרבי, בפשטות ולמטה מעשרה טפחים, במהרה בימינו ממש!
ז' בחשוון תשע"ט