ב"ה יום שלישי, כ"ב תמוז תשפ" | 14.07.20
ספר חדש: "לך לך" - הגשמת יעדים לאור החסידות

ספר חדש ומרתק על פי הרצאותיו של הרב יצחק ערד, ראש מכון 'דעת ותבונה' להכשרת מטפלים ומאמנים בשם "לך-לך" מרכז בתוכו פרקים יסודיים למימוש והגשמת יעדים על פי החסידות ● הספר נוגע ברעיונות עמוקים בתורת החסידות ומתרגם אותם לתהליכים מעשיים
מאת מערכת שטורעם

ספר חדש ומרתק על פי הרצאותיו של הרב יצחק ערד, ראש מכון 'דעת ותבונה' להכשרת מטפלים ומאמנים בשם "לך-לך" מרכז בתוכו פרקים יסודיים למימוש והגשמת יעדים על פי החסידות. הספר נוגע ברעיונות עמוקים בתורת החסידות ומתרגם אותם לתהליכים מעשיים.

בלימוד מסודר ובהדרגה הקורא לומד להכיר את עצמו, את מבנה הנפש וכוחותיה, את תחומי החיים השונים ואת הכללים הנכונים לביצוע תהליכי שינוי.

בספר מושם דגש בכללים להעמקת ההזדהות הפנימית ולהתגברות על מכשולים שעלולים להופיע בזמן התהליך, וניתנת הדרכה כיצד להיעזר בליווי של חבר או שותף בביצוע התהליכים הפנימיים.

הספר נקרא לך לך על שם קריאתו של ה' לאברהם אבינו: המהווה קריאת אישית ונצחית לכל אחד: לך, תתקדם, אל תנוח. ולאן תלך? "לך" - אל עצמך ופנימיותך, במימוש שליחותך האלוקית.

וכדברי הרבי באחת משיחותיו: "בשעה שאברהם אבינו, היהודי הראשון, הלך, בעיני אומות העולם נראה היה שהוא הולך ממקום למקום, ממדינה למדינה, מעיר לעיר. אבל באמת, כביאור החסידות, ההליכה (לך) הייתה למקום שאליו היה צריך להגיע (לך), היינו שהיה הולך ונעשה קרוב יותר, באופן פנימי יותר, אל עצמו, אל פנימיות נפשו שהיא חלק אלוקה ממעל ממש".  

(תורת מנחם, כ"ו בתשרי תשמ"ח)

את הספר ניתן להשיג באתר דעת וכן בחנויות וריכוזי חב"ד.

מצורף תמונות הספר והכריכה, וכן הצצה לתוכן העניינים ושני פרקים ראשונים.

לטעימה מהספר

כ"ח בתשרי תשע"ט