ב"ה יום ראשון, י"ח תמוז תשע"ט | 21.07.19
בערב חג: 'מבצע שופר' החב"די בתקשורת הישראלית

העיתונים המובילים בישראל, 'ידיעות אחרונות' ו'ישראל היום' דיווח בערב החג על 'מבצע שופר' של הרבי, אותו מבצעים אלפי שליחי וחסידי חב"ד מכל רחבי הארץ > בנוסף, ב'ידיעות' מתפרסמת מודעה מיוחדת, ביוזמת אגף הדוברות בצעירי חב"ד, המזמינה את עמך בית ישראל להתפלל ב-420 בתי חב"ד הפזורים ברחבי ארץ הקודש
מאת מערכת שטורעם
העיתונים המובילים בישראל, 'ידיעות אחרונות' ו'ישראל היום' דיווחו בערב החג על 'מבצע שופר' של הרבי, אותו מבצעים אלפי שליחי וחסידי חב"ד מכל רחבי הארץ.

ב'ישראל היום' דווח על "מבצע מיוחד של צעירי חב"ד שיאפשר לציבור להאזין לתקיעות השופר גם מעבר לשעות שבהן יתקעו בו בבית הכנסת: שליחי וחסידי התנועה ייצאו במהלך היומיים של ראש-השנה למקומות המוניים ויציעו לעוברים והשבים להאזין לתקיעות המסורתיות שהן מצוות היום".

ואילו בידיעות מדווחים על סדנאות השופר של בתי חב"ד. "כל מי שניסה אי פעם לתקוע בשופר יודע שלא מדובר במשימה פשוטה - שלא לדבר על זה שקשה  מאוד למצוא שופר להתאמן עליו. בשל כך, צעירי אגודת חב"ד קיימו בימים האחרונים סדנאות שופרות שבהן יצרו ילדים והוריהם שופרות, התנסו בשימוש בהם ולמדו בצורה אינטרקטיבית על החג ומנהגיו". לידיעה מצורפת תמונה מסדנת השופרות של בית חב"ד בכפר אורנים בניהולו של הרב שניאור סגל.

בעיתונים צוטט הרב יוסף יצחק אהרונוב, ראש מערך מפעל השליחות בארץ. "בשנים האחרונות", אמר ל'ישראל היום', "אנו רואים עלייה בכמות המגיעים מכל המגזרים לבתי הכנסת. במיוחד עבורם נפעיל בתי כנסת מיוחדים הכוללים הדרכה, ומחזורים תפילה וכיפות המחולקים לבאים".

בנוסף, ב'ידיעות אחרונות' מתפרסמת מודעה מיוחדת המזמינה את עמך בית ישראל ל-420 בתי חב"ד הפזורים בכל רחבי הארץ. המודעה, ביוזמת אגף הדוברות בצעירי חב"ד, כל הפרטים המאפשרים ליצור קשר בכדי להגיע ולהתפלל בבתי חב"ד. "יש מקום לכולם!", נכתב במודעה.
ג' בתשרי תשע"ט