ב"ה יום שני, י"ח כסלו תשפ" | 16.12.19
צפו בשידור חוזר: מעמד קריאת הפ"נ בציון אביו של הרבי

בציון הקדוש של הגאון המקובל רבי לוי יצחק שניאורסאהן, אביו של הרבי, נערך הבוקר מעמד קריאת הפ"נ הכללי ● במעמד בציון באלמא אטא שבקזחסטאן, השתתפו רבנים, משפיעים ושלוחים מכל רחבי העולם. את הפ"נ הקריא השליח הראשי לתל אביב הרב יוסף-שמואל גערליצקי ● צפו בשידור החוזר >>>
מערכת שטורעם
בציון הקדוש של הגאון המקובל רבי לוי יצחק שניאורסאהן, אביו של הרבי, נערך הבוקר מעמד קריאת הפ"נ הכללי.

במעמד בציון באלמא אטא שבקזחסטאן, משתתפים רבנים, משפיעים ושלוחים מכל רחבי העולם. את הפ"נ הקריא השליח הראשי לתל אביב הרב יוסף-שמואל גערליצקי.

בהזדמנויות שונות ראינו במוחש את ה"בן יכבד אב", החביבות הרבה של הרבי לכל ענייני אביו, הגאון המקובל, ובפרט בכל מה שנוגע לטיפול בענייני הציון. ואכן, השנה נערכת עלייה גדולה יותר לציון מבעבר, וזאת עקב נדיבותם האדיבה של אנשי החסד ר' אברהם שאולזון ור' שמואל שטרן.

העלייה לציון מהווה את רגע השיא ביום ההילולא. לבאים מצפה תכנית גדושה, שתכלול הרצאות ושיעורים מיוחדים על בעל ההילולא, התוועדות מרכזית, מראות קודש נדירים של הרבי על אביו ועוד.

התכנית החלה אתמול בבוקר ותחתם בהתוועדות המרכזית שתערך היום אחר הצהריים במלון רמדה המפואר באלמא אטא, שם מנוחתו כבוד של בעל ההילולא.

בין הבאים לאלמא אטא, נראים שלוחים, רבנים ומשפיעים מכל קצוות תבל, ובהם משלחת מכובדת של משפיעי ישיבות 'תומכי תמימים' מארץ הקודש. בנוסף, ישנה נציגות מטעם בית דין רבני חב"ד בארץ הקודש.

לצפייה בשידור החוזר לחצו כאן!
כ' במנחם-אב תשע"ח