ב"ה ערב ש"ק, י"ז אדר א' תשע"ט | 22.02.19
חולמים לטוס לרבי עם כל המשפחה? היום ההגרלה!

תכינו את המזוודות: היום (ראשון י"ז מנחם אב) – הגרלת 'לקראת שבת' ● משתתפים רבים כבר הבטיחו את השתתפותם בהגרלה הגדולה על כרטיסי טיסה לרבי לכל המשפחה ● לפרטים מלאים ולהרשמה >>>
מערכת שטורעם

ארגון 'אור החסידות' מקיים זו השנה השביעית ברציפות (!) את ההגרלה המיוחדת על טיסה לרבי לכל המשפחה, כאשר ההכנסות הינן קודש להפצת תורת הרבי.

הקמפיין הנוכחי עלה בד בבד עם הבשורה המשמחת על היוזמה החדשה של מכון 'אור החסידות', שמכאן ואילך כל מי שמעונין להפיץ את חוברת לקראת שבת יוכל לעשות זאת, בכל מקום בעולם ובכל השנה, וזאת ע"י הדפסה ומשלוח של חוברות לקראת שבת עבור שנה שלימה מראש, כאשר יעד ההפצה הנוכחי הנו – הדפסת 1,000,000 חוברות לקראת שבת במהלך השנה הקרובה. (מעוניינים להפיץ חוברות 'לקראת שבת' במקום השליחות, במקום העבודה או בשטיבל הסמוך לביתכם? לחצו כאן לטופס הצטרפות).

ההשתתפות בהגרלה המיוחדת, הינה באמצעות תרומה על סך של 180 ₪ (מסלולים נוספים: 300 ₪ - 3 כרטיסי הגרלה, 770 ₪ - 10 כרטיסי הגרלה, 1200 ₪ - 20 כרטיסי הגרלה, 1800 ₪ - 40 כרטיסי הגרלה).

להשתתפות בהגרלה לחצו כאן! או חייגו לטלפון: 03-3745979.

הקמפיין של ארגון אור החסידות מתאר את החלום החסידי לטוס לרבי עם כל המשפחה; ילדים המשחקים בלגו עם בנין 770, מטוס ומונית ואנשים; משפחה העומדת לצאת לשדה התעופה, כשהמזוודות עמוסות והכרטיסים והדרכונים בידיהם, ומשפחה הרוקדת ליד 770.

כמדי שנה הציבור הרחב שוב נענה ברצון, ונהנה לקחת חלק בהפצת תורתו של הרבי ולהשתתף בהגרלת הענק על כרטיסי טיסה לרבי לכל המשפחה.

לדברי הרב אברהם מן, מנהל 'אור החסידות': "ההשתתפות בהגרלה מעניקה הזדמנות חד פעמית לחוויה ייחודית של התקשרות, כאשר טסים יחד עם כל המשפחה לחצרות קודשנו, ורואים זאת במוחש אצל המשפחות הרבות שזכו בהגרלות הקודמות שערכנו, יחד עם זאת יש משמעות רבה לכך שהתרומה מיועדת לתמיכה בפעילות הפצת המעיינות והפצת תורת הרבי לקהלים נרחבים ומגוונים, אנ"ש נרתמים לכך בחפץ לב".

י"ז במנחם-אב תשע"ח