ב"ה ערב ש"ק, כ"ו שבט תשפ"ב | 28.01.22
"עכשיו הזמן לדבר בכללות ולא בפרטיות" / סיפור נפלא אודות דמותה הקדושה והמופלאה של הרבנית נ"ע
מאז הסתלקותה של הרבנית הצדקנית מרת חיה ...
ברוך דיין האמת: הרב לייזר טייטלבוים ע"ה
הרב לייזר טייטלבוים ע"ה
הרב לייזר טייטלבוים ע"ה | צילום: מערכת OK
בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של הרב לייזר טייטלבוים ע"ה, מבכירי מערכת הכשרות OK וחבר הנהלת מוסדות 'אהלי תורה' בקראון הייטס, והוא בן 72 ● המנוח היה בנו יחידו של הרב מיכאל טייטלבוים ע"ה, מייסד 'אהלי תורה' ● הותיר את יבדלחט"א רעייתו ברכה וילדיו: הרב יוסף יצחק מלוס אנג'לס וגב' חוה צביה מטוסוב מקראון-הייטס, ונכדים ● המשפחה מבקשת שלא ליידע את חמותו גב' ריבה צייטלין ממונטריאול על פטירתו ● ברוך דיין האמת. עד מתי?!
    
 
אבידה במשפחת השלוחים: הרב ישראל טייטלבוים ע"ה
בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של השליח הרב ישראל מרדכי טייטלבוים ע"ה ממוריסטון, ניו ג'רזי, לאחר שסבל בשנתיים האחרונות כתוצאה ממחלת ה-ALS, והוא בן 75. בשל מחלתו נאלץ לעזוב את מקום השליחות בשנה האחרונה ולעבור לגור בבית בתו וחתנו, השלוחים בשורט הילס במדינה. הותיר אחריו את יבדלחט"א רעייתו חיה (לבית לוין), בנים ובנות, חתנים וכלות ונכדים. הלווייתו תתקיים מחר (שישי) במוריסטון. ברוך דיין האמת. עד מתי?!
    
 
קריאת חירום למען הצלת חייו של השליח
הרבו תפילה על השליח המאושפז במצב קריטי
המרכז לעניני חינוך מפרסם את ההודעה הבאה:

לכבוד השלוחים והשלוחות וב"ב שיחיו, שלום וברכה!

אנו מבקשים מכאו"א מכם, להצטרף למשפחת אנ"ש והשלוחים שיחיו ברחבי תבל, בתפילה ובקשה מהשי"ת לרפואה שלימה וקרובה, וישועה ניסית למעלה מדרך הטבע, עבור השליח הרב חיים שניאור זלמן יהודה בן הינדא יוכבד שזקוק בדחיפות לרחמי שמים מרובים.

נא להרבות בתורה תפילה וצדקה, באמירת תהלים ובמיוחד פרקים כ' ול"ט, וכן להקדיש הפעולות והמבצעים בימים אלו, לזכותו ולרפואתו השלימה.

בברכה לבשו"ט בקרוב ממש.
    
 
מגפת הקורונה > בשורות טובות בצל הידיעות הקשות
שמחה גדולה בקראון-הייטס: מנחם אוחנה שב לביתו
נס כפשוטו. ר' מנחם אוחנה חוזר לביתו
נס כפשוטו. ר' מנחם אוחנה חוזר לביתו | צילום: מוקד חב"ד
גל הבשורות הטובות בחב"ד נמשך: מקראון הייטס מגיעה הבשורה המשמחת על שחרורו מבית הרפואה של ר' מנחם אוחנה, שהיה מונשם ומורדם במצב קשה לאחר שלקה בנגיף הקורונה ● ר' מנחם התקבל בשכונה בשמחה, בריקודים ובברכת 'שהחיינו' ● צפו בתיעוד המרגש >>>
    
 
מגפת הקורונה > פעילות מוגברת בקרב שלוחי הרבי ברחבי העולם
הטלוויזיה האמריקנית על פעילות שליח הרבי
הטלוויזיה באמריקה דיווחה על מיזם מיוחד של השליח הרב מענדי קמינקר מהקנסק שבניו ג'רזי, המחלק מסכות ומצרכי ייסוד ליהודים ולכלל האוכלוסייה, בימי הנגיף ● צפו בווידאו >>>
    
 
הרב אהרן-יעקב שווי ע"ה מרבני קראון-הייטס נפטר מהקורונה
צפו: תיעוד מיוחד של הרב שווי ע"ה
צילום: מענדי קורנט
תושבי שכונת קראון-הייטס ליוו ביום שישי למנוחות את הרב אהרן-יעקב שווי ע"ה, מרבני השכונה, שנפטר לאחר שלקה בנגיף הקורונה הקטלני והוא בן 86 ● הצלם החב"די מענדי קורנט תיעד לפני כשנתיים את הרב שווי ע"ה באירועים שונים לאורך תקופה ומגיש גלריית תמונות מחייו ● לכניסה לגלריה >>>
    
 
מגפת הקורונה > קראון-הייטס ליוותה למנוחות את הרב שווי ע"ה
רבני השכונה הכריזו על 'ביטול מלאכה' בזמן ההלוויה
ביום שישי נערכה בקראון-הייטס הלוויית הרב אהרן-יעקב שווי ע"ה, מרבני שכונת קראון הייטס, שנפטר בעקבות נגיף הקורונה הקטלני ● עמיתיו לרבנות, יבדלחט"א הרב אברהם אזדאבא והרב יוסף-ישעיה ברוין, פרסמו הודעה לפני ההלוויה ובה ביקשו מהתושבים שלא להתקהל ולסגור העסקים ● ההלוויה עברה ב'בית חיינו' - 770 וברחובות השכונה ומשם ל'בית החיים' ע"ש 'מונטיפיורי' ● בכתבה המלאה: הודעת הרב ברוין לתושבי השכונה ותיעוד הרבנים משתתפים מביתם במסע ההלוויה ● הלוויית הרב שווי ע"ה >>>
    
 
מגפת הקורונה > אבדה קשה נוספת כתוצאה מהווירוס הקטלני
אבל כבד בחב"ד: הרב אהרן-יעקב שווי ע"ה
אבל כבד בחב"ד: הלך לעולמו הגאון הרב אהרן יעקב שווי ע"ה מרבני שכונת קראון הייטס, לאחר שלקה בנגיף הקורונה והוא בן 86 ● ברוך דיין האמת • עד מתי?!
    
 
מגפת הקורונה > אבדה קשה נוספת כתוצאה מהווירוס הקטלני
ברוך דיין האמת: מרת חנה-מרים תרשיש ע"ה
בצער רב אנו מודיעים על פטירתה של מרת חנה-מרים תרשיש ע"ה, לאחר שלקתה בנגיף הקורונה הקטלני והיא בת 71 ● התגוררה שנים רבות בקהילה החב"דית בשיקגו ולאחרונה עברה לצפון מיאמי ● הותירה אחריה את יבדלחט"א בעלה הרב אברהם-זעליג תרשיש שי', וצאצאים רבים ● שתי בנותיה נשואות לשני האחים ר' יהושע ור' נחמיה נודל, היושבים שבעה אחר פטירת אביהם ר' אהרון נודל ע"ה מכפר חב"ד ● ברוך דיין האמת ● עד מתי?!
    
 
מגפת הקורונה > בצל הידיעות הקשות, בשורות טובות ב"ה וכן ירבו
תיעוד מרגש: החלים מהנגיף וחזר לביתו
רפאל-ישראל בן שטערנא-שרה, חסיד חב"ד מקהילת אנ"ש בשיקגו ומתנדב ב'הצלה', נדבק בנגיף הקורונה ואושפז במצב קשה מאוד בבית הרפואה ● במשך כחודש ימים נאבקו הרופאים על חייו והוא הורדם והונשם ● לשמו אף הוסף השם רפאל כסגולה לרפואה ● היום הוא חזר לביתו לשמחתם של בני משפחתו, אנ"ש בשיקגו וחבריו לארגון 'הצלה' שליוו אותו עד לביתו ● צפו בתיעוד וידאו >>>
    
 
ברוך דיין האמת: מרת אולגה פרידמן ע"ה
בצער רב אנו מודיעים על פטירתה של מרת אולגה פרידמן ע"ה, בת 73 ● המנוחה היא רעייתו של יבדלחט"א הרב משה פרידמן שי' מקראון הייטס ● הלווייתה תתקיים היום יום ראשון כ"ה ניסן ● ברוך דיין האמת
    
 
בצל מגפת הקורונה > נפטרה בשיבה טובה
ברוך דיין האמת: הרבנית פייגא קורנבליט ע"ה
בצער רב אנו מודיעים על פטירתה של הרבנית מרת פייגא קורנבליט ע"ה, בת 96, משכונת פלטבוש הסמוכה לקראון הייטס ● במשך עשרות שנים שימשה כשלוחה ורבנית בשכונה, לצד בעלה ע"ה, רב בית הכנסת 'אהל משה חברה תהלים' ליובאוויטש ● הלווייתה תתקיים היום יום ראשון כ"ה ניסן ● ברוך דיין האמת
    
 
מגפת הקורונה > אבדה קשה נוספת כתוצאה מהווירוס הקטלני
ברוך דיין האמת: הרב גדליה שמאלבערג ע"ה
בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של הרב גדליה שמאלבערג ע"ה, מקראון הייטס, שנלב"ע בעיצומו של חג שביעי של פסח לאחר שלקה בנגיף הקורונה הקטלני והוא בן 64 ● ברוך דיין האמת ● עד מתי?!
    
 
מגפת הקורונה > אבדה קשה נוספת כתוצאה מהווירוס הקטלני
ברוך דיין האמת: הרב יהודה בעקער ע"ה
בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של הרב יהודה בעקער ע"ה, המתגורר בפינת הרחובות פרזידנט וקינגסטון בקראון הייטס, שנלב"ע בליל אחרון של פסח לאחר שלקה בנגיף הקורונה הקטלני ● ברוך דיין האמת ● עד מתי?!
    
 
מגפת הקורונה > אבדה קשה נוספת כתוצאה מהווירוס הקטלני
אבל בחב"ד ובעולם הכשרות: הרב דן-יואל ליווי ע"ה
בצער רב וביגון קודר אנו מודיעים על פטירתו של הגאון החסיד הרב דן יואל ליווי ע"ה, רב ומרא דאתרא של בית הכנסת ובית המדרש 'בית אליעזר יצחק' בקראון הייטס, ראש מערכת הכשרות הבינלאומית OK, בעל צדקה ובעל חסד, לאחר שנאבק בשבועיים האחרונים בנגיף הקורונה הקטלני ונלב"ע בעת סעודת המשיח, ברעווא דרעווין של אחרון של פסח, והוא בן 72 ● ברוך דיין האמת ● עד מתי?!
    
 
מזקני אנ"ש בארצות הברית
ברוך דיין האמת: הרב שלום חיים אשר כהנוב ע"ה
בקראון הייטס נפטר בערב שביעי של פסח, החסיד הישיש הרב שלום חיים אשר הכהן כהנוב ע"ה, בשיבה טובה בגיל 96 ● נטמן בערב החג בבית החיים שעל יד האהל הקדוש ● הותיר אחריו משפחה ענפה, וצאצאים רבים ברחבי תבל ● תנצב"ה
    
 
מגפת הקורונה > אבדה קשה נוספת כתוצאה מהווירוס הקטלני
ברוך דיין האמת: הרב זלמן אנגסטר ע"ה
בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של הרב זלמן אנגסטר ע"ה, לאחר שלקה בנגיף הקורונה הקטלני והוא בן 68 בפטירתו ● המנוח היה מיקירי קהילת חב"ד בבולטימור מרילנד וגבאי ראשי בבית הכנסת בשנותיו הראשונות ● מסע ההלוויה התקיים בערב שביעי של פסח בבולטימור. בני המשפחה יישבו 'שבעה' לאחר החג ● ברוך דיין האמת ● עד מתי?!
    
 
מגפת הקורונה > אבדה קשה נוספת כתוצאה מהווירוס הקטלני
ברוך דיין האמת: הרב מנחם-מענדל דרייזין ע"ה
בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של הנגיד הרב מנחם מענדל דרייזין ע"ה, רודף צדקה וחסד, לאחר שלקה בנגיף הקורונה הקטלני ל"ע ● המנוח היה בנו של המשפיע הרב אברהם (מאיאר) דרייזין ע"ה ● ברוך דיין האמת ● עד מתי?!
    
 
מגפת הקורונה > אבדה קשה נוספת כתוצאה מהווירוס הקטלני
ברוך דיין האמת: השליחה רחל דוואשא אלטיין ע"ה
בצער רב אנו מודיעים על פטירתה של השליחה הרבנית מרת רחל דוואשא אלטיין ע"ה, כתוצאה מנגיף הקורונה הקטלני ל"ע ● המנוחה היא אלמנת השליח הרב מרדכי דב ע"ה שנפטר בג' כסלו השנה ובתו של הרב ישראל ג'ייקובסון ע"ה ● ברוך דיין האמת ● עד מתי?!
    
 
מגפת הקורונה > אבדה קשה נוספת כתוצאה מהווירוס הקטלני
ברוך דיין האמת: הרב אהרון יעקב קארף ע"ה
בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של הרב אהרון יעקב (ב"ר גדליה) קארף ע"ה מקראון הייטס, לאחר שלקה בנגיף הקורונה הקטלני ● המנוח הוא הקורבן ה-60 שנפטר מהנגיף בקרב אנ"ש חב"ד-ליובאוויטש ● ויהי רצון שהקב"ה יאמר למשחית הרף ● ברוך דיין האמת ● עד מתי?!
    
 
מגפת הקורונה > אבדה קשה נוספת כתוצאה מהווירוס הקטלני
ברוך דיין האמת: הרב מנחם בראנשטיין ע"ה
בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של הרב מנחם בראנשטיין ע"ה, לאחר שלקה בנגיף הקורונה והוא בן 72 ● היה גבאי ושמש מסור בבית הכנסת "לעפרעץ שול" בקראון הייטס שנים רבות ● התמודד בשנים האחרונות גם עם המחלה הנוראה ל"ע ● ברוך דיין האמת ● עד מתי?!
    
 
מגפת הקורונה > אבדה קשה נוספת כתוצאה מהווירוס הקטלני
אב ל-5 ילדים קטנים: ר' מרדכי קאופמן ע"ה
טרגדיה. ר' מרדכי קאופמן ע"ה
טרגדיה. ר' מרדכי קאופמן ע"ה | צילום: אלכס קליימן
בצער רב וביגון קודר אנו מודיעים על פטירתו של ר' מרדכי קאופמן ע"ה, מאנ"ש בבופולו ניו יורק, בן 34 שנים בלבד, שהתמודד עם המחלה הארורה באחרונה, ולקה גם בנגיף הקורונה הארור שהכריע אותו ● הותיר אחריו אשה (לבית ליצמן מנחלת הר חב"ד) וחמשה יתומים רכים ● ברוך דיין האמת ● עד מתי?!
    
 
מגפת הקורונה > אבדה קשה נוספת כתוצאה מהווירוס הקטלני
ברוך דיין האמת: ר' שלמה פרוינדליך ע"ה
בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של ר' שלמה (ב"ר משה ע"ה) פרוינדליך ע"ה, מלונדון - קראון הייטס, לאחר שלקה בנגיף הקורונה הקטלני והוא בן 46 ● קירב צעירים במאור פנים, רוח החיה בקהילת ובית כנסת "אהבת ישראל" בקראון הייטס, נלב"ע בליל הסדר ה'תש"פ ● ברוך דיין האמת ● עד מתי?!
    
 
מגפת הקורונה > אבדה קשה נוספת כתוצאה מהווירוס הקטלני
ברוך דיין האמת: מרת אסתר שטרן ע"ה
בצער רב אנו מודיעים על פטירתה של מרת אסתר שטרן ע"ה מקראון הייטס, כתוצאה מנגיף הקורונה הקטלני והיא בת 75 ● הקימה משפחה לתפארת, וניחנה בעט סופרים. פרסמה מאמרים וטורים, ספרים וספרונים, וכן במגזין הרשמי של נשי ובנות חב"ד בארצות הברית. ביתה היה פתוח לרווחה לכל דצריך בכל ימות השנה ● ברוך דיין האמת ● עד מתי?!
    
 
מגפת הקורונה > אבדה קשה נוספת כתוצאה מהווירוס הקטלני
ברוך דיין האמת: הרב אברהם-אהרן ברוק ע"ה
בצער רב התקבלה הידיעה הקשה על פטירתו של הרב אברהם-אהרן ברוק ע"ה מבורו-פארק, לאחר שלקה בנגיף הקורונה הקטלני והוא בן 75 ● המנוח היה בנו בכורו של הרב מנחם-מענדל ברוק ע"ה ונכדו של המשפיע הרה"ח הרב חיים-שאול ברוק ע"ה ● ברוך דיין האמת ● עד מתי?!
    
 
מגפת הקורונה > אבדה קשה נוספת כתוצאה מהווירוס הקטלני
אבל כבד בחב"ד: המזכיר הרב יהודה-לייב גרונר ע"ה
אבל כבד ירד על חסידי חב"ד בארץ ובעולם עם היוודע דבר פטירתו של הרב יהודה-לייב גרונר ע"ה, מזכירו של הרבי שזכה לשמש בקודש יותר מארבעה עשורים ● הרב גרונר לקה בנגיף הקורונה הקטלני מיד לאחר פורים ומאז מצבו החל להתדרדר עד שהשיב את נשמתו ליוצרה והוא בן 88 ● ברוך דיין האמת ● עד מתי?!
    
 
אין אירועים רשומים במערכת
יש לכם ידיעה? תמונה בלעדית? מזל טוב? דעה בנושאי אקטואליה? שילחו אלינו ונפרסם