ב"ה ערב ש"ק, כ"ב מנחם-אב תשע"ט | 23.08.19
התעוררות עצומה. הרבי, הפ"נ וסיום מלחמת ששת הימים
התעוררות עצומה. הרבי, הפ"נ וסיום מלחמת ששת הימים צילום: שטורעם
כשחב"ד התאחדה בהצעה לרבי לבוא לארה"ק ● בלעדי

45 שנה חלפו מאז הראה הקב"ה ניסים גלויים, ובששה ימים גברו כוחות ההגנה של צה"ל ובחסדי שמיים הנחילו מפלה כואבת לאוייבים ● השיחה השמיימית ב'פאראד' של ל"ג בעומר, כינוסי צבאות השם, 'מבצע תפילין' ועוד שורת פעולות מיוחדות שהורה הרבי לקיים כדי לנצל את המומנטום של ההתעוררות הרוחנית הכבירה ● חסידי חב"ד בישראל, נרגשים עד עומק נשמתם, הרהיבו עוז באותה עת לשלוח הזמנה רשמית למעון קודשו של הרבי, שיואיל לבוא לביקור היסטורי בארץ הקודש ● 'שטורעם' חושף את המכתב המיוחד
מערכת שטורעם

ארבעים וחמש שנה חלפו מאז הראה הקב"ה ניסים גלויים, ובששה ימים גברו כוחות ההגנה של צה"ל ובחסדי שמיים הנחילו מפלה כואבת לאוייבים מסביב.

השיחה השמיימית ב'פאראד' של ל"ג בעומר, כינוסי צבאות השם, 'מבצע תפילין' ועוד שורת פעולות מיוחדות שהורה הרבי לקיים כדי לנצל את המומנטום של ההתעוררות הרוחנית הכבירה שהקיפה את העם היהודי בכל העולם כולו ובמיוחד בארץ ישראל.

חסידי חב"ד בישראל, נרגשים עד עומק נשמתם, הרהיבו עוז באותה עת לשלוח הזמנה רשמית למעון קודשו של הרבי, שיואיל לבוא לביקור היסטורי בארץ הקודש, בה היו מעייניו של הרבי נתונים מראשית השנה ועד אחרית שנה.

'שטורעם' חושף את המכתב המיוחד שנשלח לרבי.

ב"ה. כפר חב"ד י"ב סיון תשכ"ז

כ"ק אדמו"ר שליט"א
באסיפה שהתקיימה אתמול בערב במשרד הישיבה בלוד בהשתתפות מנהלי מוסדות חב"ד באה"ק ת"ו הוחלט לשלוח מברק לכ"ק אדמו"ר שליט"א בנוסח ובחתימה כדלהלן:

כ"ק אדמו"ר שליט"א

התעוררות גדולה מאד שוררת בין כל החוגים באה"ק לתורה למצוות ולאמונה וכולם בדעה אחת שעתה הזמן המוכשר ביותר לביקור אדמו"ר שליט"א באה"ק, להעמקת ההתעוררות ולהבאתה לידי פועל ממש. הרינו פונים בבקשה שיואיל אדמו"ר שליט"א לבקר בקרוב ממש באה"ק לשמחת לבב כל העדות והחוגים באה"ק ונזכה לגאולה שלימה על ידי משיח צדקנו בקרוב ממש. מוכנים אנו לסדר כל ההכנות הדרושות לזה.

כולל ושיכון חב"ד ומוסדותיו בירושלים
בתי כנסת חב"ד באה"ק
תורת אמת ירושלים
אגודת חב"ד באה"ק
כפר חב"ד
תת"ל לוד – כפר חב"ד
צעירי חב"ד באה"ק
רשת אהלי יוסף יצחק באה"ק
בתי ספר למלאכה כפר חב"ד
אחי תמימים ראשל"צ
סמינר בית רבקה
נשי ובנות חב"ד
חדרי תורה אור
תת"ל קרית גת
כולל אברכים לוד
הרב גרליק
הרב זוין

כ"ב באייר תשע"ב