מח"ט גבעתי מקבל את החת"ת הממוזער עבור חיילי החטיבה
מח"ט גבעתי מקבל את החת"ת הממוזער עבור חיילי החטיבה צילום: מאיר דהן
חת"ת לכל לוחם

למסגרות הסיוע והתמיכה הרוחנית שמעניקים חסידי חב"ד לחיילי צה"ל הלוחמים בחזיתות השונות נוסף בשבוע האחרון מבצע עיקרי ומיוחד - חלוקת חת"ת ממוזער במיקרופילם לכל חייל כסגולה לשמירה, הגנה והצלה. כוחתינו פשטו על בסיבי צה"ל בצפון ובדרום, רגע לפני יציאתם לשדה הקרב, וחילקו את החת"ת בתוספת דברי עידוד וחיזוק (חדשות)
יוסי כהן

קטן עלינו: למסגרות הסיוע והתמיכה הרוחנית שמעניקים חסידי חב"ד לחיילי צה"ל הלוחמים בחזיתות השונות נוסף בשבוע אחרון מבצע עיקרי ומיוחד - חלוקת חת"ת ממוזער במיקרופילם לכל חייל כסגולה לשמירה, הגנה והצלה, כידוע ומפורסם במשנתו של הרבי.

מאחורי המבצע עומד המו"ל 'כרם חב"ד ' מכפר חב"ד, בהנהלת ר' יצחק רוטר, שסיפק ערכות חת"ת ממוזער לחלוקה בחזיתות השונות.

בחזית הצפונית חולקו הערכות על-ידי הרב מנחם-מענדל אופן, הרב יצחק קוגן ורבנים ושלוחים נוספים. בחזית הדרומית חולקו ערכות החת"ת על-ידי הרב גרשום אוחנה וצוותו מכפר חב"ד.

לחת"ת הממוזער בגודל כרטיס אשראי יש את כל הסגולות להגנה ושמירה הוא נוח לנשיאה וארוז בנרתיק מהודר. חיילי וקציני צה"ל קיבלו בשמחה את הסגולה המיוחדת וכעת לא נותר אלא לקוות ולאחל לניצחון מזהיר בשדה הקרב.

המו"ל, 'כרם חב"ד' ישמח להעניק לבתי חב"ד ולשלוחים את החת"ת הממוזער במחיר מסובסד ובהנחה מיוחדת. לחצו כאן לכניסה לאתר הארגון.

א' במנחם-אב תשס"ו
צילום: מאיר דהן
 
תגובות
2
1. המצאה של מי זה??????????????
"חת"ת הממוזער בגודל כרטיס אשראי יש את כל הסגולות להגנה ושמירה ".

א' במנחם-אב תשס"ו
2. רוצים גם הגנה ושמירה ממוזערת ח"ו?!
האחרונים דנו אם אכן יש קדושה לספר קודש שצולם באופן שאין באפשרות בעניין רגילות לקראותו. (ראה יביע אומר להגר"ע שיחי' יוף ח"ד יו"ד כ. משנה הלכות ד קכט ). על כתפי מי האחריות לומר של"חת"ת" זה יש אותו סגולה כמו לספר קודש.
א' במנחם-אב תשס"ו