לשכת ראש הממשלה באהל הקדוש, לפני שעה קלה
לשכת ראש הממשלה באהל הקדוש, לפני שעה קלה צילום: שטורעם
רגע אחרי הנאום: לשכת נתניהו בסליחות ב'אהל' ● תיעוד

תחת הרושם של הנאום ההיסטורי ודבריו המרגשים של ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, יצאו אנשי לשכתו לתפילה ואמירת סליחות על ציונו הקדוש של הרבי, בבית העלמין 'מונטיפיורי' בקווינס שבניו יורק ● לאהל הקדוש הגיעו במפתיע אנשי הלשכה, מר צבי האוזר מזכיר הממשלה, מר גיל שפר ראש לשכת נתניהו, מר נתן אשל מנהל הלשכה, מר רון פרושאור שגריר ישראל באו"ם, שרון שלום ראש מטה שר החוץ
מערכת שטורעם

שלשום הוא עמד מעל בימת האו"ם והדהים כאשר הזכיר את מפגשו עם הרבי בשנת תשמ"ד, כאשר החל את פעילותו כשגריר ישראל באו"ם. "הרבי אמר לי, אתה הולך לבית של שקרים רבים, אך זכור, כאשר אתה מדליק נר אחד של אמת, גם השקר הגדול ביותר מגורש".

תחת הרושם של הנאום ההיסטורי ודבריו המרגשים של ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, יצאו אנשי לשכתו לתפילה ואמירת סליחות על ציונו הקדוש של הרבי, בבית העלמין 'מונטיפיורי' בקווינס שבניו יורק.

לאהל הקדוש הגיעו במפתיע אנשי הלשכה, מר צבי האוזר מזכיר הממשלה, מר גיל שפר ראש לשכת נתניהו, מר נתן אשל מנהל הלשכה, מר רון פרושאור שגריר ישראל באו"ם, שרון שלום ראש מטה שר החוץ.

לאחר שהדליקו נר בכניסה לציון, כנהוג, הם נעמדו לתפילה ואמירת תהילים במשך שעה ארוכה וניכר היה עליהם כי הם נרגשים מאד מהמעמד. בסיום התפילה הם יצאו לבית חב"ד שעל יד האהל וצפו בקטעי וידאו מהרבי.

כ"ו באלול תשע"א