ברקת ב'אהל' הקדוש, עם שלושת מזכירי הרבי
ברקת ב'אהל' הקדוש, עם שלושת מזכירי הרבי צילום: שטורעם
לצד מזכירי הרבי: רה"ע ירושלים התפלל בציון ● גלריה

ראש עיריית ירושלים, נירק ברקת, בלווית רעייתו, מלווים בעסקן החב"די חבר מועצת העיר ר' יעקב הלפרין, יחד עם ידידו הרב יוסף יצחק הבלין מרבני חב"ד בירושלים, הגיעו בצהרי היום למתחם האהל הק' ● למקום הוזמנו שלושת מזכירי הרבי: הרב חיים יהודה קרינסקי, הרב בנימין הלוי קליין והרב יהודה לייב גרונר ● השתתפו גם שלוחי הרבי באיזור, הרב שלום משה פלטיאל ועוד, הרב שלום דוכמן מנהל כולל חב"ד, הרב משה קוטלרסקי סגן יו"ר המל"ח ● למקום גם הוזמן השליח הרב שלום בער ליפסקר מפלורידה
מערכת שטורעם

ביום שבו סערו הרוחות בארץ ישראל, הגבולות נפרצו על ידי פורעים ערבים, בתל אביב התרחש פיגוע דריסה, וגם בירושלים הבירה לא היה שקט, העתיר ראש עיריית ירושלים ניר ברקת תפילה לשלום היהודים בעיר ירושלים ובארץ ישראל כולה. התל

ברקת בלווית אנשי עיריית ירושלים, הנמצאים בביקור רשמי בארצות הברית, מלווים בעסקן החב"די חבר מועצת העיר ר' יעקב הלפרין, יחד עם ידידו הרב יוסף יצחק הבלין מרבני חב"ד בירושלים, ויועצו של ברקת הנגיד הנודע אייזיק אפלבאום מסן פרנסיסקו, הגיעו בצהרי היום למתחם האהל הק'.

למקום הוזמנו במיוחד, כל שלושת מזכירי הרבי: הרה"ח ר' חיים יהודה קרינסקי, הרה"ח ר' בנימין הלוי קליין, והרה"ח ר' יהודה לייב גרונר שחגג לא מזמן את יום הולדתו ה-80 לאויוש"ט.

כמו כן נצפו במקום שלוחי הרבי באיזור, הרב שלום משה פלטיאל ועוד, הרב שלום דוכמן מנהל ארגון החסד כולל חב"ד הנמצא בקשרים הדוקים עם העירייה וראש העיר, וכן הרב משה קוטלרסקי סגן יו"ר המל"ח.

למקום גם הוזמן השליח הרב שלום בער ליפסקר מבל הרבור - פלורידה, שהדריך את ראש העיר ורעייתו במנהגי ההכנה והכניסה לד' אמותיו הק' של כ"ק אדמו"ר זי"ע.

גלריית ענק.

י"ב באייר תשע"א