משה גורפינקל על רקע התלונה
משה גורפינקל על רקע התלונה צילום: שטורעם
פרשיית 749 מסתעפת: הוגשה תלונה על ניסיון לרצח

הפרשייה שהחלה עם מעצרם של שני בחורים ב-749, המשיכה במעצרו של בנימין ליפשיץ מארגון ה'שומרים', ממאנת לגווע ■ בימים אלה הגיש משה גורפינקל תלונה נגד ליפשיץ כי ניסה להרוג אותו. ליפשיץ טוען כי לא היה כלל בקראון הייטס ומאשים את גורפינקל ב'מסירה' ■ גורפינקל בתגובה: "מדובר בחבורה אלימה ומסוכנת" ■ כל הפרטים על הפרשה החדשה שמזעזעת את קראון הייטס ■ לכתבה המלאה
כתב שטורעם בניו-יורק

בחודש טבת האחרון, פרץ וויכוח אלים בפנימית 749 המיתולוגית שהביא למעצרם של שני בחורים שניסו לתקוף את חברי ה'שומרים'. אם לרגע היה נדמה שהמעצר או הצעדים האחרים שננקטו ע"י המשטרה או עסקני השכונה יועילו, הרי שהשתלשלות הדברים בחודשים שלאחר מכן הבהירו לכולם שהסיפור רחוק מלהסתיים, אם בכלל.

הבחורים שנעצרו שוחררו ללא האשמות נגדם, כאשר שבוע לאחר מכן המשטרה עצרה שבעה מחברי 'השומרים' ואחד מאנ"ש תושב השכונה, לאחר שמספר בחורים ובראשם משה גורפינקל הגישו נגדם תלונה למשטרה.

אותם בחורים שהיו אחראים ל'מסירה' חששו מכך ולכן דאגו להוציא  "צו הרחקה" מבית המשפט כנגד בנימין ליפשיץ מארגון ה'שומרים' וחבריו, שמשמעותו: איסור להתקרב עד מרחק של 400 מטר לאותם בחורים, אין לדבר איתם, לשלוח להם אימל או ליצור עמם קשר בכל צורה שהיא.

באחד משבתות חודש אייר האחרון, כך לטענת אותו בחור, ניגש אליו ליפשיץ ואמר לו "מוסר". אותו בחור ראה בכך הפרה של צו ההרחקה והגיש תלונה למשטרה שגרמה למעצרו של ליפשיץ. "לא היה ולא נברא", אמר ליפשיץ, "זו עלילת דם נפשעת".

למרות שניתנה לו האפשרות, לא הסכים הבחור לבטל את התלונה כנגד ליפשיץ, ובגין תלונתו ישב ליפשיץ יותר מ-15 שעות בכלא, רק לאחר התערבות של בכירי העסקנים בשכונה הוא הובא לפני שופט במהירות, ולא לאחר לילה נוסף בבית המעצר. השופט שמע את הטיעונים ושיחרר אותו באופן מיידי.

הבחור המדובר שהגיע לתחנת המעצר בכדי לחתום על מסמכי המסירה, ראה את ליפשיץ מאחורי סורג ובריח, הצביע לעברו וחייך כשהוא לא מסיר את עיניו מהעצור. כך לטענתו של ליפשיץ.

תלונה חדשה: ניסיון להריגה

בימים אלו הגיש גורפינקל תלונה בה הוא טוען שליפשיץ ניסה להרוג אותו לאחרונה, בזמן בו - לדבריו של ליפשיץ - הוא לא היה כלל בשכונה, אלא בחופשה בהרים.

ליפשיץ שפנה אל ר' זלמן ליפסקר, מגבאי 770, לבקשת עזרה, קיבל תשובה מאכזבת: "אין לנו שליטה עליהם בכדי להפסיק את מסכת המסירות הללו".

יש לציין שתקרית זו גרמה לפילוג עמוק יותר בין ארגוני ה'שמירה' ו'השומרים' בשכונה, לאחר שלטענת ליפשיץ מאחורי המסירה עמדו אנשים מארגון ה'שמירה'.

התגובות: מדובר בחבורה אלימה

משה גורפינקל מסר בתגובה לשטורעם כי: "מדובר בחבורה אלימה ומסוכנת שבשנים האחרונות ביצעו תקיפות על בחורים שנפצעו ואף איבדו את הכרתם דבר שהצריך אישפוזים בבית הרפואה וטיפול רפואי ממושך.

בהוספת חטא על פשע, כדי לכסות על מעשיהם, אחר ביצוע זממם רמסו את כל כללי ההלכה והאנושות וללא בושה פנו למשטרה והעלילו על הבחורים עלילות דם של ממש. במקרה המדובר (פרשת 749) באו והסתערו כבריונים והיכו ללא רחם בבחורים רבים שבעקבות כך אף הושפזו כמה מהם, ביניהם גם נפלתי אני לקורבן ובעקבות התקיפה נפגעתי בחלקי גוף פנימיים עם שבר בגולגולת.

כיון שבאו מים עד נפש, חייב אותנו רב מוכר ומקובל בקהילות אנ"ש, שמסיבות מובנות נמנע אני מלציין את שמו, שציווה עלינו ואף הכריח אותנו לפנות למשטרה, בכדי להביא את אותם פורעים לדין. ואם ב'מוסרים' עסקינן, באותו לילה, מיד אחרי שהיכו מכות נמרצות בי ובחבריי פנו למשטרה והעלילו בעלילת דם על שני בחורים שקיבלו מהם מכות, שבעקבות כך נכנסו לכלא. הרצחת וגם ירשת?!".

מארגון ה'שמירה' נמסר לשטורעם: "אין לנו כל קשר למקרה ולא תהיה לנו אליו כל שייכות. אין בין מה שמתרחש כעת בין גורפינקל לליפשיץ לבין ארגון השמירה מאומה".

א' באלול תשס"ח
מסירה או התגוננות? משה גורפניקל ב-770
מסירה או התגוננות? משה גורפניקל ב-770 | צילום: שטורעם
 
תגובות
140
1. יחי אדוננו
בושה לרבה שמנופפים על ראשם. חילול ה' כל הכתבה הזו. בשכונה של הרבה כאלה מעשים?!
א' באלול תשס"ח
2. גורפינקל תעשה טובה
מי שאלים זה רק המשיחיסטים.
א' באלול תשס"ח
3. משה גורפינקל
כנרראה שבאמת הוא קיבל מכה בראששש
א' באלול תשס"ח
4. בנימין ליפשיץ!!
תפסיק לבכות כמו ילד קטן, תתנהג כמו גבר.
א' באלול תשס"ח
5. מידיעה ברורה והיכרות:
המלחמה בין השומרים לשמירה לא התחילה בגלל הסיפור הזה, אלא היא ישנה מאד ועתיקת יומין. יש אתר שהשומרים העלו נגד שמירה ובגלל זה התחיל כל הסיפור.
א' באלול תשס"ח
6. גורפינקל
כמה שנים אתה תקוע ב-749 תפנה את המקום קצת לחבר'ה צעירים.
א' באלול תשס"ח
7. הבחור הזה חולה אמיתי
מה עובר עליו?
א' באלול תשס"ח
8. זו פשוט חוצפה של ממש
בנימין הוא בחור עדין נפש, הוא לא היה מעז לגעת בו

א' באלול תשס"ח
9. למגיב 4, הנכבד
מה אתה היית עושה אם היו מאשימים אותך בניסיון רצח?
א' באלול תשס"ח
10. שמישהו יעשה לזה סוף
היכן הנהלת הקבוצה? הבחור הזה נמצא שם כבר יותר מדי זמן
א' באלול תשס"ח
11. ליפשיץ
כולנו איתך

תהיה חזק
א' באלול תשס"ח
12. מריבה בין שתי בחורים!
לא יותר.
א' באלול תשס"ח
13. בושה וחרפה...
זה בכלל לא משה גרופינקל....

זה אחיו אלקון גורפינקל שיחי'....

למה להאשים בחור שלא קשור לסיפור הזה?????
א' באלול תשס"ח
14. למגיב13
שמו הוא אלקון משה גרופינקל
א' באלול תשס"ח
15. גורפינקל ישר כח !!!
תהיה חזק האנשים האלה השליטו טרור בשכונה שלנו כבר המון זמן


סופסוף יש מישהו שלא מפחד מהם !!!
א' באלול תשס"ח
16. ידידים
זה חודש אלול,הפסיקו. לא עברנו מספיק?
א' באלול תשס"ח
17. הרצחת וגם ירשת?!
הוא מודה בזה שהו מוסר!!!!

גורפינקל, אולי תספר לנו איך בידיוק 'נפלתה קרבן'? הלא החדר שבו היה כל התקרית היא בכלל לא החדר שלך, אז אולי תגלה לנו מה בדיוק חפסתה שם?

ו'הרב' הזה שכביכול שנתן לך רשות 'למסור' לא היה ולא נברא. אחד, איך יכול רב לתת רשות לשים יהודי בכלא מבלי לשמועה את הצד השני? לא היה שום רב שדיבר אם האירגון 'שומרים'. שנית, ללכת לרב שנתן רשות למסור יהודי יש לנו זכות לטעון 'מהכי?'

האם הסיבה שנמעים מלגלות את שם הרב הזה משום שאין לו סיבה מספקת לתת רשות למסור, או שהוא פשוט לא קיים ואלו המשחיסטים מוסרים ממדרגה רשונה?
א' באלול תשס"ח
18. איפה הגננת?
תינוקות כפשוטו, רק הדברים יצאו מכלל שליטה. אין מישהו מבוגר שיטפל?
כתיבה וחתימה טובה
א' באלול תשס"ח
19. הרצחת וגם ירשת?!
הוא מודה בזה שהו מוסר!!!!

גורפינקל, אולי תספר לנו איך בידיוק 'נפלתה קרבן'? הלא החדר שבו היה כל התקרית היא בכלל לא החדר שלך, אז אולי תגלה לנו מה בדיוק חפסתה שם?

ו'הרב' הזה שכביכול שנתן לך רשות 'למסור' לא היה ולא נברא. אחד, איך יכול רב לתת רשות לשים יהודי בכלא מבלי לשמועה את הצד השני? לא היה שום רב שדיבר אם האירגון 'שומרים'. שנית, ללכת לרב שנתן רשות למסור יהודי יש לנו זכות לטעון 'מהכי?'

האם הסיבה שנמעים מלגלות את שם הרב הזה משום שאין לו סיבה מספקת לתת רשות למסור, או שהוא פשוט לא קיים ואלו המשחיסטים מוסרים ממדרגה רשונה?
א' באלול תשס"ח
20. זהירות זהירות, אתם שופכים דם!!
כל המגיבים הבלתי אחראיים, שתדעו שאתם שופכים דם!
מעולם לא היה במחננו כדבר הזה, ששוכרים יועצים משפטיים עורכי דין כדי לטכס עצה איך להשמיד להרוג ולאבד את היריב האידיאולוגי שלך.
עד כמה שחמורה היתה הקטטה, לרוץ ולהאשים מישהו בערכאות בניסיון לרצח זה חציית קווים, יזדעזעו אמות הסיפים, זה לפתוח תיק פלילי במשטרה וכתם שחור משחור לכל מי שיואשם, שלא לדבר על השלכה למאסר, זה נזק בלתי הפיך לכל החיים - וזאת בדיוק המטרה של המוסרים, זו אכן מסירה איומה ונוראה!
שלא לדבר מה הרבי היה אומר??!!
חייב להיות קו אדום, כמו בכל קהילה יהודית ובפרט חרדית, יודעים להשאיר את הכביסה המלוכלכת בפנים. מתכתשים, פשקווילים, אפילו בתי דין. ללכת לערכאות זה באמת באמת סיפור אחר, זה להרוג כפשוטו. שתדעו, ואני כותב מלב כואב ביותר, שלהאשים בבית משפט את זולתך היהודי - זהו ניסיון רצח אמיתי, כי אם המסירה תצליח האיש יהיה מוכתם ועתידו בארצות הברית כולה מוטל בספק גדול!
אנא, שמישהו יסביר לבחורים אלו שעדיין אין להם מושג על גודל חומרת המעשים שלהם, שיעשו מה שהם רוצים אבל בתוך המחנה, בינינו, ויורידו מיד כל פנייה לערכאות כי בנפשנו הוא!
א' באלול תשס"ח
21. גבר
אני מצדיע לו בתור תושב השכונה יותר מעשר שנים הגיע הזמן לסגור את החבורה הזאת "השומרים" שהורסת פה כל חלקה טובה בשכונה
א' באלול תשס"ח
22. jihadist 101
he got permission to masser from the rebbe meleck mamashiach
א' באלול תשס"ח
23. השומרים .. שיות תמימות?!
איך פתאום הם הפכו להיות כאלה מתממים אחרי כל השנים
שהם משתמשים באמצעים לא כשרים לפעולות שלהם
והם אף פעם לא חשבו פעמיים אם לערב משטרה או לא !

עכשיו הם אוכלים את הדייסה שהם בישלו לעצמם!!
א' באלול תשס"ח
24. לפשיץ
אולי תגש לכל האנשים שהרבצת להם לומר סליחה אם אתה זוכר בכלל כמה
במקום לבכות כמו איזה תנין אני במו עיני ראיתי עשרות מקרים
פרחח
א' באלול תשס"ח
25. בן לאדן
רוצה משימה בארצות הברית?
תוריד את בנין 749 על כל עובדי עבודה זרה שבו
ש'
א' באלול תשס"ח
26. גרופינקל חסיד
לא להאמין איך האנשים[שומרים] האלה מעיזים לדבר אחרי שנים של אלימות קשה מצידם כלפי כל אנשי השכונה משיחיסטים ואנטים וכל פעם הם מזמינים משטרה

כל הכבוד לגרופינקל
א' באלול תשס"ח
27. תמים
סתם מענין איפה ליפשיץ לומד או שהוא סתם מסתובב פה והורס את החנוך בשכונה
א' באלול תשס"ח
28. to 17
I don’t see anything childish about 7 members of the shchuna getting arrested and charged with anything from assault in the 3rd degree to gang assault, assault with weapons to attempted murder. them having to go to court for the last few months all because of the agendas of shmira's yossi  stern, yanky  prager, and the only one actually at 749 (after shomrim was viciously attacked)leib skoblo who took out his auxiliary badge and demanded that officers arrest shomrim, the shmirah moissrem used moshe Gorfunkel, shneur Rotem, yakuv Shatz, and Bronstien who were the most in 749, (hey actually jumped out of windows in 749 when officers arrived) to press false charges against shomrim with their story changing constantly until paul huebener finally got it,right as the right wording to have shomrim arrested. so childish? since when is exposing truth childish? oh yea! it is when your in shmira or pro shmira.
and for the informers there shall be no hope!

א' באלול תשס"ח
29. תגובת הנהלת הישיבה
אם ההנהלה הייתה מתנהגת כמו שצריך זה לא היה קורה
איך זה שהשומרים צריכים לסדר עניינים בפנימיה של הישיבה ??
אחר כך ההנהלה מגבים את השומרים ומעיפים את הבחורים מהישיבה
במקום שהם יקמו ויתבעו את השומרים על השגת גבול!!!!!!!!!!!!!!!

והתגובה שלהם לא מכירים את גורפינקל!!
א' באלול תשס"ח
30. ליפשיץ
כנראה שבאמת הרבצת להרבה אנשים אולי פשוט תרגע הגיע הזמן לא כל העולם פראירים
א' באלול תשס"ח
31. בלי שום קשר לאידיאל - ליפשיץ וחבורתו הם בריונים עבריינים!! והעובדה היא שגרופינקל מלא מרץ ועשייה למען קידוש השם, וקידוש שם ליובאוויטש, והבאת הגאולה. אומנם בדרכו שלו. וד"ל
אבל יישר כוח גדול לשטורעם, שלמרות דרכם - הנוגדת את דרכו של הנ"ל - הביאו את תגובה, ויצרו את התחקיר אוביקטיבי לחלוטין.
א' באלול תשס"ח
32. ארוייס
ארוייס פון דאנען בשביל מה באת לגור פה בקראון הייטס תחזור בבקשה לכפר חב"ד
א' באלול תשס"ח
33. המוסר גורפינקל
אני ממש מתפלא על האתר ..
אתם מפרסמים תוגבה מהמוסר.מענין לראות מסמכים רופואים .
הנ"ל יודוע כבחור אלים .ביותר,ברוב חוצפתו אחרי כלהמסירה .הוא היכה מכות רצח בחור בשם ויאל.הבחור הגיש תלונה למשטרה היה לא היתר כי זה פעם שנייה הל"ל איים על המשפחה והם הוציאו את התלונה.
אף רב לא נתן לו היתר כי בבית המשפט יתברר מי אותו רב, בבית המשפט
יתברר מי הם חברי ההנהלה. מי הבעל הביית של הבנין ורק אז יהיה פה קצת
סדר..

ה
א' באלול תשס"ח
34. גרופינקל אל תכנע
שישברו למשהו אחר את הגולגולת חבורה של פושעים אתם יודעים כמה עלה הטיפול עד הים הבחור סובל
א' באלול תשס"ח
35. מי שהביא את המשטרה לקראון הייטס קיבל אותה בחזרה כבומרנג!!!!
כתושב השכונה וכאחד שמכיר טוב מדי את משפחות הרשקופ וליפשיץ, אני יכול לומר ללא כל היסוס כי מי שהביא את המשטרה אל תוככי הקהילה הוא מי שבסוף משלם את המחיר.

ביקשתם גם ממני כמה פעמים לנסות לגשר, אבל אתם מאחורי גבי לא חסכתם פעם אחת מלהגיש תלונה למשטרה. אתם לא ממושמעים לשום רב בשכונה, ופתאום זועקת ה'כבשה התמימה' איפה הרבנים?! רחמנא ליצלן מסירה.. מי הביא את המשטרה והערכאות של עכו"ם לשכונה????? בושה לכם. סוף סוף בחור עזר אומץ והגיש תלונה נגדכם התעוררתם? נדלקה בכם הניצוץ היהודי?? מעניין למה הוא לא נדלק לפני שהעפלתם באנשים מכות, לא משנה מהי הסיבה

תחשבו קצת, אפילו שזה לא התחום שלכם!
א' באלול תשס"ח
36. לא מאמין למשה
שיגיד מי הרב שנתן לו היתר. להושיב בחור בכלא??? להגיש תלונה על ניסיון לרצח???? אולי מחר גורפינקל יספר לנו שמותר להוציא להורג את בנימין ליפשיץ בכסא חשמלי כי הרב נתן לו היתר. איפה הגבול, רשעות בכסות יהודית.
א' באלול תשס"ח
37. למה אין תקנון בפורום
על כתיבת תגובות מכובדות,ופירסום ידיעות-אך ורק- שמביאות כבוד לרבי?
שני אירגונים יריבים-אחים לכאורה-רבים. מעניין שכל זה לא מופיע באף אתר באנגלית. מה זה עושה כאן? ומה התגובות הרעילות האלו,עוד בר"ח אלול?
כתיבה וחתימה טובה לשמירה,שומרים,עוד אירגונים שעוד עלולים לקום בהמשך,גורפינקל וכל עם ישראל.
א' באלול תשס"ח
38. בקהילה בה לא שומעים לרבנים (החל מהעומדים בראש) תופעות כמו מכות, רציחות, מסירות ועוד הם רק התחלה, ה' ישמרנו.
ולכל הסובייקטיביים המשתייכים למפלגה מסויימת הטוענים כרגיל שאלימות שייכת לצד שכנגד, את כרמו של הרבי הורסים ובכלל לא משנה כאן מי התחיל, מדובר על הנהגה שלא שייכת ליהודים כלל "הידיים ידי עשו" ובטח שלא שייכת לליובביטש שעניינה אהבת ישראל מתוך מסירות נפש.

יבוא בעל הכרם...
א' באלול תשס"ח
39. המוסר
יש
לי י הרבה חדשות ממקור ראשון [שמעתי את הטיפ ]מי שעומד מאחורי המוסר הוא לא אחר ,שמו ,,ממ ...ה.....איך אומרים הכל בהשגחה פרטית
א' באלול תשס"ח
40. שניאור פוגאטש
אלקון אשריך
א' באלול תשס"ח
41. ואלו הם
Moshe Gurevich - משה גורביץ
Israel Tzikvashville - ישראל צ’יקושוילי
Schneur Rotem - שניאור רוטם
Moshe Gurfunkel - משה גורפינקל
Yaakov Shatz - יעקב שץ
Zalman Brownstein - זלמן ברונשטיין

א' באלול תשס"ח
42. עקיבא סודרי
אלקון חזק ואמץ
א' באלול תשס"ח
43. מנחם לרר
בעצם מנחם לרר אשם לא?
א' באלול תשס"ח
44. חחחחחחחחחחחחחחחחחח
אתם כל כך מגמתיים, אולי תנסו להיות קצת פוליטיקאים?

הרי עד היום מי שמסר ללא הרף , ואתם פה באתרכם נופפתם בכך "שסוף סוף עצרו את המתפרעים" וכו' וכו'

פתאום קם איזה משיחיסט שהחליט להגן על עצמו הוא נהיה 'מוסר'?

איפה כל השמות?
שארפשטיין,
קפלן,
גודמן,
טננבוים,
וילהלם

וכו' וכו'

הוא סך הכל התוסף לרשימה ארוכה של 'מוסרים' אנטים...
א' באלול תשס"ח
45. גרופינקל, בחור נעים הליכות, חסידשע'ר
ומי זה בנימין (בינג'מין) ליפשיץ??? די כבר אם המסע הפחדה שלך ושל חבריך בשכונת המלך.
א' באלול תשס"ח
46. חברה תירגעו
מה אתם רוצים מהמשפחה ??
א' באלול תשס"ח
47. ממש מסכן
כפ ששמעתי אחרי המשפט,שבעז"ה .ננצח.הרי המוסרים ,יש עוד איזה שלש
מוסרים שהם .בנתיים הסתלקו מפה.יגישו תביעה ע"י עורך דין מדרגא א
ואז נראה את אילו שדוחפים המוסרים.

י"
א' באלול תשס"ח
48. ל 52
נעים הליכות??????????? חה חה
א' באלול תשס"ח
49. אולי מספיק
חילול ה שאין כמוהו הרי הילד הזה קרוי על שם של בן אדם צדיק!!!!!!!!!!!!
א' באלול תשס"ח
50. זו משפחה
שכל כולה חסד
א' באלול תשס"ח
51. חברה,נא להרגיע
אני מבין שרבים מהקוראים והמגיבים מלאים בתחושות וברגשות בנוגע לפרשה הזו (אני מתכוון לאלו הנוגעים בדבר). אבל למרות הכל צריך לדעת לשמור על שפה נקיה ולא פחות חשוב רמה מינימלית של כבוד והדדיות, כי לצערי יש כאן תגובות שפשוט לא מתאימות ומלאות בלשון הרע לרוב, שחלקם הם מעל ומעבר מהדברים הנוגעים וקשורים לדבר.

לכן, רגע לפני שאתם מגיבים וכותבים, עצרו רגע עשו חושבים ורק אז מלאו את המשבצת הלבנה.
תודה על ההבנה והסבלנות
א' באלול תשס"ח
52. אלקון אשריך!!!
אלקון אשריך מחזיקים לך אצבעות בע"ה עם כל המשפטים האלה יעשה קץ לכל החבורה המרשעת הזו שמתנהגת באכזריות רבה כלפי היהודים בשונה מהגויים בהצלחה בהמשך הדרך
א' באלול תשס"ח
53. 30 התמים
אם אתה כאן באינטרנט, כבר לא צריך לקלקל אותך ,אתה כבר מקולקל בעצמך! אל תתלונן,צריך להזהר ממך!
א' באלול תשס"ח
54. 38
כל התגובות הנלוזות על משפחת ליפשיץ יוצאות מרשע אחד ידוע!
חכה חכה ,עוד לא עמדנו בסוף,אל תתהלל ,הקב"ה יעזור שגם בשמחות שלך תצטרך לבקש שמחות בלב שמח.
א' באלול תשס"ח
55. לא יפה
תתיחסו רק לעניין הספציפי למה אתם גולשים לענינים שלא רלבנטים לסיפור הנ"ל בטח לא לדודים ודודות
א' באלול תשס"ח
56. גרין?
הם גם משפחה לא?
א' באלול תשס"ח
57. שניאור מלכא
אלקון אשריך אחי היקר המשך להכות בהם ללא רחם מגיע להם ושבירתם היא תקנתם ובסוף תעשה להם תביעת חוקן על הוצאת דיבה
א' באלול תשס"ח
58. ל 63
תן שם שנדע גם אנחנו לא יפה
א' באלול תשס"ח
59. תגובה ל8#
כתבת: "בנימין הוא בחור עדין נפש, הוא לא היה מעז לגעת בו".

ידוע מאמר העולם: "זאב בעור כבשים". וד"ל.
א' באלול תשס"ח
60. מגיע לנו!
זה סופה של חב"ד שנתנה למשיחיזם להרים ראש.

ואני די חושב על השאלה: כיצד ניתן להחזיר בתשובה, כשכל הרבה זבל וכיעור מצוי במחננו???
א' באלול תשס"ח
61. למערכת
אולי תפסיקו להכניס את התגובות האלו דיייי חודש אלול
א' באלול תשס"ח
62. ממש מזעזע...
אי אפשר ליישר הדורים בדרך אחרת?
א' באלול תשס"ח
63. למגיב
אל תכתוב תשובה בשמי!
א' באלול תשס"ח
64. מפליא
מתי חיברו את אשקלון וקרית מלאכי לאינטרנט? בטח אינטרנט כשר בלבד!
א' באלול תשס"ח
65. חקירה
למגיבים לטוב ולמוטב:
איפה הייתם כשחבר נהי' חתן
איפה הייתם כשמדווחים על פעילות
איפה הייתם כשאירעו אסונות?
למה כשיש מחלוקת או אקשן פתאום נשלפות המקלדות,והאותיות רצות ללא אבחנה שמה שמופיע כאן הוא אמנם וירטואלי,אבל כל העולם צופה בזה!!!!!האם זאת התמונה הצטיירת ? שאנחנו צמאי דם? מחכים לתפוס מישהו בקלקלתו ואז אנחנו מתעוררים?
ואולי זאת הסיבה שהרבי דיבר שוב ושוב ללא הרף על מבצע אהבת ישרא?? כי זה הדבר שאנחנו חלשים בו??? היתכן?
המלך בשדה,לא נראה שזה הזיז מישהו מלהגיב עם אש וגפריתבמינון מוגבר על הצד השני שכנגד.
בוודאי המחלוקת המטופשת ,שזקוקה בהחלט לגננת כי זה מלחמת יוקרה על פי מה שהבנתי בין השורות ובפעמים אחרות,יכלה להיפט מול בית דין רבני חב"ד, וחבל שנותנים לדברים לגדול ולהתפשט עד ממדים מפלצתיים.
נאחל לקראת השנה החדשה שתהי' אחדות אצל חסידים/אחים וזה יקח אותנו לכתיבה וחתימה טובה לשנה טובה ומתוקה עם הרבי,תיכף ומי"ד ממ"ש!
א' באלול תשס"ח
66. חבל מאד
אין רב בעולם שיתן היתר ליהודי למסור לעכו"ם.

אין הזמנה לדי"ת מאף אחד שלכאורה נפגע (אולי באמת נפגע )
א' באלול תשס"ח
67. הרצחת וגם ירשת?!
הוא מודה בזה שהו מוסר!!!!

גורפינקל, אולי תספר לנו איך בידיוק 'נפלתה קרבן'? הלא החדר שבו היה כל התקרית היא בכלל לא החדר שלך, אז אולי תגלה לנו מה בדיוק חפסתה שם?

ו'הרב' הזה שכביכול שנתן לך רשות 'למסור' לא היה ולא נברא. אחד, איך יכול רב לתת רשות לשים יהודי בכלא מבלי לשמועה את הצד השני? לא היה שום רב שדיבר אם האירגון 'שומרים'. שנית, ללכת לרב שנתן רשות למסור יהודי יש לנו זכות לטעון 'מהכי?'

האם הסיבה שנמעים מלגלות את שם הרב הזה משום שאין לו סיבה מספקת לתת רשות למסור, או שהוא פשוט לא קיים ואלו המשחיסטים מוסרים ממדרגה רשונה?
א' באלול תשס"ח
68. הגיע הזמן
חבורת הרשעים האלו יעזבו את השכונה, כן אני מתכוון ל'שומרים', אלו שאחראים על כל הנזקים האחרונים בשכונה
א' באלול תשס"ח
69. כל הכבוד למערכת שטורעם
נהנתי מהתגובה של הבחורים, סוף סוף נותנים גם להם במה, זה מראה על איכות של אתר!
א' באלול תשס"ח
70. בלי קשר
נמאס כבר מחבורת הפרחחים של ליפשיץ וחבורתו....
א' באלול תשס"ח
71. "חסידים אין משפחה"!
ואנכי בתמימותי חשבתי שלחסידים יש משפחה...
ב' באלול תשס"ח
72. המסור
לפי כמה תגובות אני מתאר לעצמי שיושב איזה בחור .וכותב את אותם מילות חיזוק לאותו מוסר ,נראה לי שאתה צריך לבדוק מאיפה אתה הגעתה
אינני חושד בך שאתה משלנו הסוף יהיה שאתה תחזור מאיפה שבאתה.
ב' באלול תשס"ח
73. כיפה יפה יש לו
עם הציורים...
ב' באלול תשס"ח
74. פתאום יש למשיחיסטים רבנים
"רב פוסק..,
ב' באלול תשס"ח
75. מי הביא את המשטרה
ל35.....אתה מכיר את המשפחות,ואתה מציג את עצמך כאחד שפנו אילך לגשר.אז כאחד שיודע בדיוק מקורה פה, בקיצור אתה מנסה לעשות רושם.
לא אתן לך להתחמק ,בבקשה .מה זות אומר הביאו את המשטרה.ואיפה ראיתה איזה תלונה..שהם הגישו.ואיפה הרימו יד על יהודי.
אבל אני כן יוכל להגיש לך רשימה מכובדת מהחברים שלך.,,
אני מחכה לבקשה שלך פה באתר,
חביבי,איך אומר השיר ימ......הקנאים
בטח לא תיקנו לך את המכונית בחנם.......
אף אחד לא מעיר אותך .לחסד של אמת

בטח כבר כתבתה ספר תורה לאחד השולחים
כל שליח מקבל אצלך ציק
אני יודעו מי אתה ועליך לעשות חשבון נפש ולבקש סליחה..
היה לך אומץ לכתוב שמות,תכתוב את שמך
בין אדם לחברו אפילו יום כיפור לא מכפר.
ב' באלול תשס"ח
76. הפטרת השבת מסכמת הכל
ואנוכי בראתי משחית לחבל

וזה כולל את משחיתי ביתר .אשקלון.קרית מלאכי וכל המשחיתים .

המשחית נברא לתכלית כדי לחבל
ב' באלול תשס"ח
77. mad crazy mishichist bocher
there seems to be a one bocher writing comment after comment againts shomrim.

he knows how to make blind statments with out explaining

he has not broght us one case of were shomrim has beaten some one.

ב' באלול תשס"ח
78. to 35
your such a big man
you write names of family
why don't you write your own name
your so shure about what you are saying

did you ever meet or speak to benyamin or any of the Hershkops face to face

your just a hater

ב' באלול תשס"ח
79. לפי תמונה
רואים אותו יושב ביחד אם הרב ברוד.

האם הרב ברוד נותן לו יד
,????
ב' באלול תשס"ח
80. to 68
Shomrim live here
shomrim have family here
shomrim are people that grown up here and will raise their familys here

shomrim give there lives for Crown Heights
Shomrim give their time and money for CH

THEY ARE NOT GOING ANY WERE!
SHOMRIM IS HERE TO STAY!

THE REAL DEAL IS
WHO ARE THESE BOCORIM,
WERE DID THEY COME FROM
WERE ARE THEY GOING
WHAT DOES ch GAIN FROM THEM
WHAT DOES CHABAD GAIN FROM THEM

WHAT DO THEY HAVE TO LOSS BY DOING MESSIRA

NOTHING AT ALL

THE PEOPLE FROM SHOMRIM HAVE FAMILYS AND JOBS
THEY CARE FOR THE COMMUNITY THAT THEY AND THEIR KIDS LIVE IN

ב' באלול תשס"ח
81. בעזרת ה' מהיום
גורפינקל וליפשיץ משלימים ביניהם ומודיעים ברבים שכל מה שהיה שייך לעבר. כל התלונות במשטרה מבוטלות. השמירה והשומרים יתאחדו לארגון אחד. והאחדות הזאת תהיה דוגמא לשאר העניינים.
כל זה מעשי ומציאותי לגמרי, וניתן להשיג עוד היום. רק צריך לפעול. ולא לכתוב תגובות היפך מאהבת ישראל.
ב' באלול תשס"ח
82. 75מחכה ל35
חביבץ צודק .75 עליך להרים את הכפפה צודק הכותב .כתבתה שמות.עליךלענות אחד על אחד,אתה יודע מה זה פשקויל.

לא תעמוד על דם...דם.....דם...אחיך
ב' באלול תשס"ח
83. די לפרחחים ה"שומרים"!!!
נמאס!
ב' באלול תשס"ח
84. אתר לדוגמא
הלוואי שכולם ילמדו ממכם לדעת להביא במה לכולם, ללא נטיות פוליטיות
הגיע הזמן שהציבור יידע את כל האמת וישפוט
ב' באלול תשס"ח
85. עשרות מקרים
ל.....24
4 ראיתי עשרות מיקרים אתה מתכון שהוא עוזר לאנשיםלפי השקר שלךאני מבין ש
אתה ל משקר רק לא אומר את האמת.
ואתה יודע מה יש לי סוד גם השופט חבר שלו בשביל זה אחרי עשרות מיקרים שאתתתתתתתה.....ראיתהההההה
תפרט מה ראיתה,,,,
ב' באלול תשס"ח
86. ל77
הבחור סוגר איתו חשבון... מאיים
ב' באלול תשס"ח
87. ל77
זה אברמקה קוזלינר
ב' באלול תשס"ח
88. מוזר???
ליפשיץ הרי ידוע בטענותיו השקריות, (עוד מימי כפ"ח וד"ל)
ואם הוא לא משקר עכשיו לפחות שיראו לנו את המסמך שבו נטען שגורפינקל טובע אותו. רואים איזה דף שאי אפשר להבין ולקרוא ממנו כלום!
ב' באלול תשס"ח
89. אלקון אחלה תמונה
בטח תמצא את המקורית בגלריה השבועית..
ב' באלול תשס"ח
90. אשרייכם תלמידי חכמים התמימים הלומדים בבית חיינו שבבל ומרביצים תורה ומכות [חסיד אופטימי ]
יאללה בלאגן
ב' באלול תשס"ח
91. לשוטרעם יש לכם תפקיד
הייתי עכשיו בבית הכנסת זה הנושא החם.מדובר במוסר עליכם לא להוריד את הנושא מפה .להכניס אפילו אלה שמשקרים.אדררבא אנחנו לא נותר להם.נבקש מהם נירות ותמנות
הרי המוסרים מסרו למשטרה סרט למה הם מחביאים את הסרט.
זה הולך להיות גלגל של שלג.אל תפחדו..הם נפולת של נמושות
ב' באלול תשס"ח
92. Resident
When the Shomrim leaders got called to a Beis Din they did not go, Shomrim is Rishoim they are Kapos, they Moiser on Yidden, they are worse than Goyim, Shomrim should not be allowed to be counted in a Minyan(Actually most Shomrim members don't daven)

For those who care to know Crown Heights Shmira was the first volunteer Jewish Security organization Brooklyn ever had, when people hear about the horor that Crown Heights Shomrim did and sadly still does to the Crown Heights Jews they get very confused they think of Boro Park, Flatbush & Willimsburg Shomrim & they say those Shomrim are good yes they are correct the other communitys in brooklyn have shomrim but their shomrim is good, but Crown Heights Shomrim is very bad, CH Shomrim are blood thirst animals who want to shed the blood of Lubavitchers who are Mishachistim, we need to get rid of CH Shomrim for once & for all, we had enough,
Crown Heights Shomrim is a splinter group about one third the size of Shmira, it was created about 8 years ago when the majority of Shmira members voted against an angry few, Shmira is very effective in CH and has arrested any serial burglar and attackers the area has had, as a matter of fact NYPD advises ppl to call Shmira if they want results.

Shmira is not fighting CH Shomrim at all, not even in the slightest bit, if you monitor the Shmira Radio you would not ever hear a negative comment about CH Shomrim,

I can tell you that is NOT the case if you monitor CH Shomrim radio. Many attempts were made by Shmira coordinators thru family members of CH Shomrim and thru community leaders to the ppl running CH Shomrim to sit together with Shmira to work out any 8 year old issues they might still have not forgotten, just for the benefit of the community, but they have steadfastly refused, so that is where it stands.

CH Shmira will continue to stand strong and do its hard work until the final Geulah
ב' באלול תשס"ח
93. someone
This following comment was written by Yossi Stern who is the director of CH Shmira and I found this comment on a Shmira article on Chabad.info

to all the readers of this web site:

Shmira has a relentless job in protecting the Community residents and their homes. The Shmira members cannot afford to pause and spend time on the politics of Shmira and Shomrim. The politics are left to those that love to stand by the side never help, but only criticize.

The Shomrim members must make a decision whether they want to make a difference in this community or not. Every person will have a din V'cheshbon, and each of us must answer at the end of the day whether we made a difference for the better or for the worse.

Shmira has promised to put several Shmira patrol cars on the streets, and we did it! patrolling every night, deterring crime, and assisting the police in arrests.

The Shmira organization, we will help anyone at any time in any situation pertaining to the community , its residents, and the security issues!

Shmira thanks the entire community for its support, and we continue to count on the community for its continued support.

For the record, i am putting this offer on the table, should anyone succeed in getting the Members of Shomrim to work with Shmira, to work in a unified manner for the interest of peace, and achdus, we will come to the table. Until such time we the members of Shmira will be there when you need us most. Shmira Hotline 718-221-0303
ב' באלול תשס"ח
94. ל79
אתה פשוט בן אדם מפגר זה מה שבטוח פה .... מה הקשר בן מחט לשחט ?
תתחיל לדבר לעניין
ב' באלול תשס"ח
95. שטורעם כל הכבוד....
לא יאמן מה עושה אתר אינטרנט כדי לעלות את אחוז הגולשים....
ב' באלול תשס"ח
96. THIS ARTICLE IS IN RESPONSE TO COMMENTER 92 WHO CALL HIMSELF RESIDENT AND SEEMS SO BITTER HE IS
When the SHMIRA leaders got called to a Beis Din they did not go, SHMIRA is Rishoim they are Kapos, they Moiser on Yidden, they are worse than Goyim, SHMIRA should not be allowed to be counted in a Minyan(Actually most SHMIRA members don't daven)

For those who care to know Crown Heights SHOMRIM was the first volunteer Jewish Security organization Brooklyn ever had, when people hear about the horor that Crown Heights ShMIRA did and sadly still does to the Crown Heights Jews they get very confused they think of Boro Park, Flatbush & Willimsburg Shomrim & they say those Shomrim are good yes they are correct the other communitys in brooklyn have shomrim but their shomrim is good, but Crown Heights SHMIRA is very bad, CH ShMIRAare blood thirst animals who want to shed the blood of Lubavitchers who are Mishachistim, we need to get rid of CH ShMIRA for once & for all, we had enough,
Crown Heights ShMIRA is a splinter group about one third the size of ShOMRIM, it was created about 8 years ago when the majority of Shmira members voted against an angry few, ShOMRIM is very effective in CH and has arrested any serial burglar and attackers the area has had, as a matter of fact NYPD advises ppl to call Shmira if they want results.

Shmira is not fighting CH Shomrim at all, not even in the slightest bit, if you monitor the Shmira Radio you would not ever hear a negative comment about CH Shomrim,
IN FACT YOU WONT HEAR NOTHING AT ALL
I can tell you that is NOT the case if you monitor CH Shomrim radio, LET ME TELL YOU I DO ABSOLUTELY NOTHING ALL DAY SO I KNOW. Many attempts were made by Shmira coordinators thru family members of CH Shomrim and thru community leaders to the ppl running CH Shomrim to sit together with Shmira to work out any 8 year old issue )OF SHMIRA PERSECUTING SHOMRIM MEMBERS) they might still have not forgotten, just for the benefit of the community, but they have steadfastly refused, so that is where it stands.

CH Shmira will continue to stand strong and do its hard work MASSERING AND EXTORTING AND STEALING until the final Geulah
THIS ARTICLE IS IN RESPONSE TO COMMENTER 92 WHO CALL HIMSELF RESIDENT AND SEEMS SO BITTER HE IS
SUBJECT TO PSYCHACTRIC ISSUES
AND SEES TRUTH IN A DISTORTED WAY WHERE NIGHT IS DAY AND BLACK IS WHITE
ב' באלול תשס"ח
97. בושה בושה ועוד פעם בושה!
מספיק כבר, משום מה אני נוטה להאמין יותר לגירסתו של גרופינקל.
מהכרות שלי עם חלק ממתנדבי השומרים, לצערי יש בינהם אנשים פחות מתורבתים.
ב' באלול תשס"ח
98. ליפשיץ אני מחכה לך
בתא המאסר. מקומך שם. השתוללת והרבצת כעת תשלם.
אוחח אני ממתין לך
ב' באלול תשס"ח
99. כל הכבוד לשטורם
שנתתם לו להגיב כך תהפכו לאתר המרכזי של חבד
ב' באלול תשס"ח
100. זכינו לתמונה של גורפינקל
מה עם תמונה של ליפשיץ?

ואגב, מבלי להכיר את הנושא, אני בעד כל מי שמגלה התנגדות, בכל אמצעי שהוא ומכל סיבה שהיא, להצר את צעדי המשיחיים שם.
ב' באלול תשס"ח
101. אלקון
במקום לצאת לשליחות הוא מחפש צרות?
ב' באלול תשס"ח
102. ל89
אל תגיד שאתה מתכוון לגלריה באינפו...
ב' באלול תשס"ח
103. בושה וחרפה
קראתי את כל תגובות חוץ מאנגלית כמובן
פשוט מזעזע לראות לאן ההדרדרות מובילה
עצור !!!!! חשוב!!!! זה מה שהרבי רוצה
זה מה שהרבי רוצה שתגיבו, אם אתה שאומר, כן כן הרבי משיח בגוף גשמי
מעולם לא קרה ג' תמוז איך אתה מגיב בצורה כזאת
ואתה שאומר שהרבי משיח והסתלק בג' תמוז מעיני בשר
הרי הרבי מינה בית דין, והרבי אמר עשה לך רב, התיעצת איתו
הרי אתה !ואתה !חסיד (אמיתי !?) ואיפה יסוד חב"ד אהבת ישראל
איפה מה שהרבי צעק בהתוועדיות אהבת ישראל ,
זה דיון שלא עושים מעל גלי האתר ,פשוט חילול ה'
אה ,נכון , זה לא קשור אליכם ,
אתם הרי יודעים בדיוק מה הרבי רוצה ,חושב ,ועושה,
דיי תתפכחו, תתבגרו,תתעוררו ,יום כיפור אומר לכם משהו ,
על חטא ....
כואב לראות את היפך אהבת ישראל שיש בינינו וחבל שכך
ועוד בסמיכות לימים הנוראים
ב' באלול תשס"ח
104. בוגר ישיבת ח"ל צפת
האחראים לכל זה הם: טאלאר הגדול . השארפים , יוסי לוי .גרופינקל הגדול . וכל החוזרי בתשובה הקיצוניים שנמצאים שם כבר כמה שנים ואין להם מחשבה לעזוב הם רוצים לשתלט עחל הכל
ב' באלול תשס"ח
105. אברך
ההנהלה הישיבה צריכה לעשות שם סדר דחוף . לנקות את כל הבחורים האלה .אני כבר מפחד להגיע לשם ולקבל מכות וסידורים וכו,
ב' באלול תשס"ח
106. השימוש הזול במילה מוסר
אם מישהוא מפעיל אלימות ראוי ונכון להזמין את המשטרה כמו שכתוב
"דינה דמלכותה דינה"
מוסר הוא מי שמלשין על יהדותו של יהודי אחר.
אין ולא קיים באמריקא את המושג מוסר,ואין שום בעיה להתלונן על פושעים גנבים ועבריינים מתוכינו.

בדרך כלל הפושעים מתוכינו,כשהם עומדים לדין על מעשייהם שהם בניגוד
גמור להלכות ומצוות התורה,צורחים בכל כוחם, מוסררררר
ב' באלול תשס"ח
107. ל 106
מדבריך נראה שהינך מוסר .

אין שום היתר לא להתדיין בבי"ד.

ובאם יש רב התיר זאת .

הרבי מיליובאוויטש הורה שרב צריך לתת פס"ד בכתב ולצרף

מקורות מהיכן דנתוני.
ב' באלול תשס"ח
108. Facts
The CH Shomrim members moisered on the Ezagui Shmira member, and that's what led to the whole arrest at the Ezagui apartment at 2 AM, and Shomrim also Massered on Shmira member Yitzchak Shochat, Shomrim are the Moiserim, Berel Sugar wake up, and get rid of shomrim who not only don't help us, but shomrim also gets Shmira members arrested, , and they dislike everyone, JLC, Jewish Leadership Council please get rid of shomrim, they are worse than the NYPD, shomrim destroyed the Crown Heights community. do I need to mention the fight at 749 Eastern Parkway? better not we all know how shomrim almost killed 4 lubavitcher bocherim.
ב' באלול תשס"ח
109. בקיצור
כל הפונדמנטליסטים מאד דומים

כשם שבני דודנינו הישמעלים מצליחים לחזור על השקרים כ"כ הרבה פעמים עד שהעולם מאמין שהיהודים הם הרודפים והערבים הרוצחים הם נרדפים.

כך ל"ע למדו מהם הכת המהרסת את חב"ד

הקוראים לעצמם משחיתים (מל' ואנוכי בראתי משחית לחבל)

וחוזרים על שקריהם כו"כ פעמים והטיפשים שביננו יאמינו שיש ב-749

איזה משחית שאיננו רשע גזלן ורוצח .

חזור לבית הוריך .

חפש באינטרנט על מורשת הוריך
ב' באלול תשס"ח
110. בחורים מעשנים
יפה לדעת
ב' באלול תשס"ח
111. לגרפונקל שנה הבעה אני שם
ואנחנו אני ילך לכלא אתה לבית קברות גם אני קצת עם בעיה של קריזות מזל כמו שלך אך שתינו עומדים בשתי צדי המתרס
ב' באלול תשס"ח
112. ליפשיץ כול "חב"ד" איתך המשיגסטים עם גרפונקל
מעניין מה יקרה
ב' באלול תשס"ח
113. to 108
Facts
??????

Can you back up what you are saying
????????????????????????????

You say you have video, were is it
?????????????????????????

We cant wait to see it!

BRING IT ON
ב' באלול תשס"ח
114. הליפשיץ וחבורתו הם יבסקצים!!
השתוללתם לפני שאולקון הגיע ותמשיכו כנראה עןד.

אתם לא עובדים על אף אחד חוץ מלספק יצרים של האדון הידוע שלא אכפת לו ממכם
ימים יגידו שהוא יתנער מכם גם.

אולקון הוא בחור חזק עם מידות עדינות
אתם בחורים חלשים עם מידות מרושעות

ותזכרו, על בחורים אי אפשר לעבוד....גם לא על האנטים..ששוטמים אתכם

ב' באלול תשס"ח
115. אוי על מי עובדים על המובטלים של כפר חב"ד???
מי..מסר על יתום בשם שוחט בנסיון לרצח??השומרים הנחמדים??
או המשיחסטים המפחידים

נשאיר את זה לקוראים ...רמז... בשכונה של הרבי יודעים האמת ..גם במשטרה...
ב' באלול תשס"ח
116. Truth Emes
Why we should not be afraid to let the shmira messira/mishichistim write comments and why should we not be afraid to let people read their propaganda.

To every lie there is some truth.
What does that mean?

Anybody who cares for the Truth-Emes, by reading their own words can easily tell who is telling the truth.
They stumble so many times with the details and facts.
The commenter’s don’t either help (they make it worse for them self’s).
The more they talk the more they bury them selfs.

It’s one thing that some one has an opinion about an event, It’s another thing to make statements of “facts” (adding to the story) when you were not even their when what ever went down (went down), you don’t know the people involved. Most of these people sticking up for the shmira/mishichistim don’t even know them. .
like the saying goes “an enemy of an enemy is a friend”.

SO LET THEM WRITE. LET THEM TELL THEIR SIDE OF THE STORY, IT SHOULD BE WELCOMED!
——————————————
Anyways,
since unfortunately this case is now in court, we will see if what they say is true.
In court every thing you say is accounted for.
No blank statements, You can’t even say “they”, you will be asked WHO are “they”. They say they have a video, they will have to show it!
[speaking to one of the shomrim members about the "video" he says that they are looking forward to see the video, in fact they will demand to see the video (if it hasn't disappeared).
Even the Picture they us for their article shows a shomrim member being attacked and trying to defend him self, you can even see the other shomrim members trying to protect him.]
ב' באלול תשס"ח
117. his real name
ome are claiming that Moshe is not his real name (and that moshe is his brother).
It does not matter (what his birth name was)
.
ב' באלול תשס"ח
118. תתביישו לכם
נחמיה.. פרסום אודות אדם פרטי צריך להיות באישורו, אתה מכיר את החוקים וכבר הוזהרת על כך. תדע שאתה נתון לתביעה.!
ב' באלול תשס"ח
119. מה זה??? מה קורה כאן?? זה חב'ד??
מזועזעת!!!!
ב' באלול תשס"ח
120. לישפיץ הוא פושע רישמי. ואין ספק שאלקום הוא חסידישער!!
עכשיו הכל ברור
ב' באלול תשס"ח
121. חולירות
אין לו היתר משום רב מהסיבה הפשוטה שרב לפני כל פסק חייב לזמן את הצד השני. מה עוד שאנשי השומרים ניגשו בתחילת הבלאגן לרב שווי רבם של המשיחיסטים ואף הוא אמר שאין לו קשר לאותם חברה מטורפים ואינו רוצה להתעסק איתם או בזה .

אסור לנו לשתוק כאילו זה סיפור בין שתי קבוצות פרטיות זה חלק מהפעלת האלימות והברוטליות של המשיחיסטים שאף הם פועלים כקבוצה אלימה.

ההבדל בין שתי הקבוצות שהשומרים באו למקרה כדי לעזור נטו ולא ע"מ להרים יידים גם לאחר שהם הותקפו והמשטרה הפרידה ועצרה ארבע חברה משיחיסטים שהשוטרים ראו אותם מרימים יידים, אנשי השומרים לא הגישו נגדם שום תלונה או פתיחת תיק, המטרה היתה נטו להתריע ולעצור את המאומה בלי כוונה להזיק וחבל לטעמי שכך קרה. המשיחיסטים ידועים כאלימים ומסוגלים להכות בלי רחמים עד זוב דם ואובדן הכרה, והיו מקרים עם שמות וכו.
הבחור הנל גרופינקל כבר הכה בחור בקראון הייטס וגרם לו לחבלות אך עקב לחץ של עסקנים התבטלה התלונה.

ככה זה בקראון הייטס - באם מישהו יתלונן על משיחיסטים מייד יופעל עליו לחץ מצד העסקנים למניהם, ל770 הוא כבר לא יוכל להיכנס ולכל מקום שהוא ילך ירדפו אחריו תמונתיו יפורסמיו על עמודי חשמל בקראון הייטס והאלימות תרדפנו. לעומת זאת למשיחיסטיים מותר הכל להרביץ למסור והכל בשם הרבי ובהצדקה ורק נראה מישהו שיכול לומר להם מילה גם הוא יהיה בעסק הזה .

במקראה הנ"ל מי שחימם את המשיחיסטים להכינס באנשי השומרים אחת ותמיד היו אלה אנשי השמירה סקובלו טרגר שטרן וחבר מרעים שהגיעו למקום והמליצו להנ"ל ללכת לבית רפואה להתלונן ע"מ שיוכלו לתבוע את אנשי השומרים. אני ראיתי את ליפשיץ אחרי הסיפור כשפרצפו מדמם ולאומת זאת ראיתי את שניאור רותם מסתובב יומים עם גבס ב770 ואילו8 לחתונה של אחותו כמה ימים לאחמ"כ בארץ כבר לא היו לא גבס ולא נעלים הכל ע"מ לתבוע.

לכל מטבע שתי צדדים וגם המשיחסטים עלולים להנזק באותה צורה גם השומרים יכולים להגיש את אותם התלונות כנגד והחגיגה לא תגמר

מה שלא חושבים אותם הבחורים זה על הנמזק שהם עושים בשם הרבי ע"מ לחנך את אותם מתנדבי השמירה שעושים ימים כלילות לשמור על בטחונם האישי אלו הם אלו שגרים בשכונה עם משפחותיהם. הם אחרי שנתיים או שלש ב749 לא חוזרים לישראל וממשיכים אלה בחיים כמשאחוריהם עבר עשיר של אקשן בקראון הייטס.

והכי מצחיק שבסוף הבחורים האלה יושבים בארץ מנסים לחפש את זיווגם בקושי רב , ולא גם אחיות של חבריהם שהשתתפו איתם באותו הבלאגן גם הם משום מה לא לוקחת אותם
ב' באלול תשס"ח
122. he has a goyshe nose
is he jewish ?

he has a real goyishe nose
ב' באלול תשס"ח
123. LIFSHITS AND THE HERSHKOP SHIMORIM GANG
These Tzfatim maybe a little wild in the way they behave in 770, but what did they ever do to the Hershkop and Lifshits  to deserve attack after attack that almost killed some of the
tzfatim???, sending them to the hospital with serious injuries
and lets not forget that these Hershkop Lifshits are the ones who had Bochurim Arrested on Rosh Chodesh Kislev during that big Chilul Hashem that was instigated again by these same Herskop and Lifshits, now here in 749 its the same thing again, theט come into 749 with lead gloves and assorted weapons . it is really funny how the Hershkop Lifshits  start to cry when the tables are turned. these Hershkop and Lifshits  are a"Machala" to the Great Shcuna please let them leave just like their father said he would. lets see the Hershkops lost all Dinai Torah against them then they lost Shmira now they lost camp Chayolei Hamelech permanently now the New Police officials in the 71st pct also see the true colors about who these  really are and do not want anything to do with them.
so i have one piece of advise for you Hershkops and company. LEAVE this neighborhood and buy an island where you can be the bosses of everything and no one can tell you what to do.
at least this way you won't be making huge Chilul Hashem on a daily basis.


D.L.W.
ב' באלול תשס"ח
124. אני לא משיחיסט
אבל את ה"תכשיט" בנימין ליפשיץ אני מכיר, וגם את אבא שלו.
איך אתם קוראים לגרנפונקל "מוסר" על זה שהתלונן על "לא יהודי" זרעי פורענות ופירות מושחתים גדלים בקראון הייטס ורומסים את ההוי החסידי שלא לומר היהודי של שכונת המלך. צריך למסור את כל המשומדים כלבי השמירה של בעלי האינטרסים שהרבי היה להם למכשול בחיי פועלו. בושה וחרפה.

ואתם גולשים צרי מוחין קולות נבובים המתלהמים כמו קהל רומאי היושב בקולסאום האכזרי של האינטרנט, חדלים מלהיות חסידים ובני חסידים בכתבכם שטויות נלעגות וריקות מתוכן

שטורעם מספק לכם בידור ואתם עושים הן הן הב הב. !
עד מתי ?? עד מתי ??
ג' באלול תשס"ח
125. למגיב 122
מאחר שלא הזדהית בשם אוכל לומר שאינך מוכר

אך זאת אומר לך בוודאות . אתה אישית נעזרת ע"י משפחת ליפשיץ.
אחרת לא היית משמיץ אותם.

ג' באלול תשס"ח
126. Stern Who????
Who is this stern that he gets to say anything
?????????????????????
what has he done for CH
???????????????????

Was he no kicked out of shmira back in the days for misbehaving, now he is a "leader"
???????????????????????????????????

what an example he must be!!!!!!
ג' באלול תשס"ח
127. השומרים אוכלים את מה שהם בישלו....
הם התחילו את כל העניין של מסירות- ועכשיו הם חוטפים.
זה החיים!!

ג' באלול תשס"ח
128. הבחורים הם תמימים
השמירה עומדים מאחורי כל הסיפור הזה....

וד"א- למרות שניסיתם לעשות כתבה הוגנת עדיין מרגישים בין השורות שנאה לתמימים, וחבל!
ג' באלול תשס"ח
129. 122
SEE YOU IN COURT!

YOU KNOW SO MUCH
LET'S SEE YOU COME TESTIFY!
YOU CARE SO MUCH, I'M SURE WE WILL SEE YOU SITTING ON THE STAND SAYING ACTUALLY WHAT YOU ARE SAYING HERE

THE MORE YOU WRITE THE BETTER, YOUR DOING A GOOD JOB.
PLEASE SEND US MORE IP'S
ג' באלול תשס"ח
130. מה קורה למגשר
ללללללל
.......35......ראיתי כמה תגובות אילך ו.הלא לא תבוש בדרך כללהמגשר הוא אדם עם חכמת חיים. אדם בעל ידיעות. שאפשר לקבל עצות .אז בא ידידי
אני צריך עצה ממך .הזכרתה שתי משפחות,ואת השם שלך לא הזכרתה
למה .??
נשאלתה ?אם יש לך איזה מסמך או תמונה ?אתה עוד מחפש,
בואו ונעשה סדר
כן החבר שיקר שכחתי איפה ראיתי,
אבל אתה ,מגשר,,גם לא אומר את האמת,אחד בראש אחד בלב.נתבקשת
לבקש. סליחה,אבל אין לך סליחה,אין יום הכיפורים מכפר בין אדם לחברו,
חביבי הגלגל מסתובב,,


הרי אתה יודעו מכ הסיפור.ובהחלט אתה דוחף את המוסר להמשיך
ויום לפני המשפט תגיד שכואב לך המצפון הרי אתה חכם,,,
ג' באלול תשס"ח
131. ל-8
אם בנימין היה עדין הוא לא היה בשומרים, הם לא צריכים "יפי נפש" הם צריכים בריונים לאלימות
ג' באלול תשס"ח
132. לכל המגיבים למינהם
אני פשוט נכנסתי לכתבה ופשוט חטפתי שוק מהתגובות, בואו תגידו לי!
מי הוא המוסר???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
גורפינקל שמנסה להתגוננן???!!!!!
או השומרים שעושים מה שעולה ברוחם???!!!!!!!!
אני פשוט לא מבין את התגובות, ראינו את השומרים על כל מיני מסירות,
אולי מישהו זוכר (בטח) את פרשת "טאלר"!!!!! מי מסר את טאלר? :"השומרים" ומי ניצח במשפט :"""טאלררררר"""!!!!!!!!
יש לכם מה להגיב על תגובתי? ARYE770@GMAIL.COM
למערכת, אם אתם פוסלים את תגובתי תפסלו את רוב התגובות שפו, לא כל דבר שמנגד את דעתכם צריך ל"צנזר" זה לא הרעיון של "תגובות" תגובות זה דעת הגולשים בלבד!! ולא דעת האתר.
ג' באלול תשס"ח
133. thay both are antisemites
ג' באלול תשס"ח
134. פה יש מסמך
ובעיקר הודעה של גורפינקל המוסר.

זה בכלל לא משנה כל התגובות שתומכים בו .

רק נשאר המציאות גורפינקל מוסר.

ולפי טענת אם המוסר

היה לו הוראה מהמשפיע הדגול הרב עויפר מדבדובניק.

מוסר זה מוסר

וכל מי שתומך במוסר סופו יהיה ככל המוסרים
ג' באלול תשס"ח
135. המוסרים והאפיקורסין מישראל היה דין לאבדן ביד
המוסרים והאפיקורסין מישראל היה דין לאבדן ביד ולהורידן עד באר שחת מפני שהיו מצירים לישראל ומסירין את העם מאחרי ה'
ג' באלול תשס"ח
136. נקמה לשמה
כל תלונתיו של גרופינקל יש בהם נקמה בלבד בלפשיץ ולא שום מטרה על מעשה כלשהו הוא חושב שהוא יחנכו ולכן מעליל אליו ומתלונן אליו גם דברים שלא נעשו

בטח הוא חושב שאת ארגון השומרים מממן הרב יודל קרינסקי אחרת למה הם שונאים משחיסטים. לך תבין שהם אנשים שגרים בשכונה ונמאס להם ממכם ללא שום קשר לקרינסקי

אתה חתיכת נקמן מוסר ללא שום הצדקה אפילו עופר מידובניק לא יעודד אותך לעש/ות כך
ג' באלול תשס"ח
137. 131
ואני דווקא חושב שהוא עדין וטוב לב, כשהייתי צריך עזרה עם הרכב שלי בביקורי בניו יורק הוא התנדב ומיד הגיע לעזור לי.
למה לחפש רק רע? בכל אחד אפשר למצוא גם הרבה טוב.
אנשים רעים רואים רע,אנשים טובים רואים טוב!
ג' באלול תשס"ח
138. מורנו הרמב"ם אומר שהמוסרים גרועים מהגויים
הלכות עבודת כוכבים פרק עשירי

א. אין כורתין ברית לשבעה עממין כדי שנעשה עמהן שלום ונניח אותם לעבוד עכו"ם שנאמר לא תכרות להם ברית אלא יחזרו מעבודתם או יהרגו ואסור לרחם עליהם שנאמר ולא תחנם לפיכך אם ראה מהם אובד או טובע בנהר לא יעלנו ראהו נטוי למות לא יצילנו אבל לאבדו בידו או לדחפו לבור וכיוצא בזה אסור מפני שאינו עושה עמנו מלחמה במה דברים אמורים בשבעה עממין אבל המוסרים והאפיקורסין מישראל היה דין לאבדן ביד ולהורידן עד באר שחת מפני שהיו מצירים לישראל ומסירין את העם מאחרי ה':

ג' באלול תשס"ח
139. עם כזה חילול ה'
אין פלא שהגויים שונאים אותנו...
מרגישים שאין לכן רבי...
ואין לכם כיוון...
ט"ו באלול תשס"ח
140. אלקון- נחשון בן עמינדב של 770
הגיע הזמן שמישהו ירגע את הזיעות(השמירה)
תקראו את הכתבות של האנשים בשכונה ותבינו שסוף סוף מישהו הראה
לשמירה שהוא יותר חזק מהם!
צריך לשים להם סוף! הם פושעים בלבוש של חב"דים!
או זה או זה

יחי המלך! אלקון אין עליך!

ד' בתמוז תשס"ט