הת' פינטו גרינברג ע"ה
הת' פינטו גרינברג ע"ה צילום: ארכיון שטורעם
ברוך דיין האמת: התמים פינחס (פינטו) גרינברג ע"ה

בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של הת' פינחס (פינטו) גרינברג ע"ה, זקן התמימים ומהדמויות הבולטות בבית רבינו שבבבל, זה עשרות שנים, והוא בן 59 ● הלוויתו תתקיים היום (ראשון) ● עורך 'כפר חב"ד' הרב אהרן-דב הלפרין נפרד מידידו האישי זה עשרות שנים: "במשך שנים, בטרם העידן הטכנולוגי, פינטו נחלץ תמיד לסייע להעביר חומרים במהירות משם לכאן, כולל את השיחות המוגהות של הרבי. הוא היה החבר שיכולתי להתקשר אליו בכל שעה ביממה ותמיד עשה הכל לסייע" ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
בצער רב אנו מודיעים על פטירתו של הת' פינחס (פינטו) גרינברג ע"ה, זקן התמימים ומהדמויות הבולטות בבית רבינו שבבבל, זה עשרות שנים, והוא בן 59.

בלילו השני של חג הסוכות האחרון חש פינטו ע"ה בליבו, בעת ששהה בסוכה שבפנימיית הישיבה 1414 ברחוב פרזידנט - והובהל לבית הרפואה, ומאז היה שרוי בתרדמת, ללא הכרה.

קהל אנ"ש ותלמידי התמימים התפללו מאז לרפואתו, אולם למגינת לב בני משפחתו וחבריו הרבים - הוא נפטר בליל השבת האחרונה.

פינטו ע"ה היה אהוב על כל מכריו. את הידע הנרחב שצבר במשך שנים בתחום המחשוב והרשתות, ניתב לעשייה ברוכה במשרדי המרכז-לעניני-חינוך, הממוקמים מעל 770. כמו"כ, זכה לעסוק בהדפסת תורת רבינו במסגרת 'ועד הנחות בלה"ק'.

עורך שבועון 'כפר חב"ד' הרב אהרן-דב הלפרין, שהיה ידיד אישי של פינטו במשך עשרות שנים ואף הסתייע בו רבות במסגרת העבודה בעריכת השבועון, ספד לו הבוקר: "זו בשורה קשה. פינטו היה חסיד אמת, גם ידיד אישי קרוב, ובמשך שנים, בטרם העידן הטכנולוגי, נחלץ תמיד לסייע להעביר חומרים במהירות משם לכאן, כולל את השיחות המוגהות של הרבי.  הוא היה החבר שיכולתי להתקשר אליו בכל שעה ביממה ותמיד עשה הכל לסייע. צר לי עליך 'פינטו' היקר. שנזכה ל'והקיצו ורננו' בקרוב".

הלוויתו תצא היום (ראשון) בשעה 13:00 מ'שומרי הדת' בבורו פארק ותעבור דרך מרכז חב"ד העולמי-770 בשעה 13:45.
י"ד בשבט תש"פ