ניצח את החושך: נפצע אנוש מטיל - הדליק נר חנוכה

מיזם מרגש במיוחד של שלוחי הרבי בארץ הקודש, העניק לנפגעי טרור את הכבוד להדליק חנוכיות מרכזיות בערים השונות ● הגיבור שנפצע אנוש מפגיעת טיל, החייל שנפצע אנוש בצוק איתן והוריו של הנרצח בפיגוע אוטובוס בירושלים ● צפו >>>
מערכת שטורעם
נפגעי הטרור ובני משפחותיהם זוכים להדליק את נר החנוכה בחנוכיות הענק של שלוחי הרבי ברחבי הארץ. זה קורה במסגרת המיזם המאיר "האור ינצח" שמו, אותו מוביל האגף לנפגעי הטרור של צעירי חב"ד. בהדלקת הנרות, מתכבדים נפגעי טרור, לצד נציגי המשפחות השכולות.

גיבור ישראל, כפיר לוי, שנפצע אנוש מפגיעה ישירה של טיל RPG בעזה, התכבד להדליק עם חב"ד בנר שני של חנוכה.

באותו לילה, הדליקו חב"ד עם גיבור ישראל אופיר כהן שנפצע אנוש במבצע צוק איתן בעזה. מעמד ההדלקה נערך יחד עם מח"ט 188 בשריון אלוף משנה ניר רוזנברג ושליח חב"ד בכפר יונה הרב נחמיה שמרלינג.

בבית הכרם בירושלים, הדליקו הוריו של רפי הי"ד שנרצח בתשס"ב בפיגוע באוטובוס בירושלים, יחד עם שליח חב"ד הרב יעקב סלונים.

בכיכר ציון בירושלים, בנר שלישי, התכבדו בני משפחת דנינו - שבנם יעקב ישראל הי"ד נרצח בפיגוע במקום זה, להדליק את חנוכיית הענק של צעירי חב"ד.

בזירה אחרת, בשער יפו, התכבדו להדליק את חנוכיית צעירי חב"ד בני משפחת כהן, שבנם החייל יוסף הי"ד נפל בפיגוע בצומת גבעת אסף שליד עופרה.

לצד ההדלקות המרכזיות עם נפגעי הטרור, מקיימים שלוחי חב"ד ביקורי בית והדלקות נרות חנוכה בבתי המשפחות.

"מיזם האור ינצח - כשמו כן הוא, ממחיש את המשכיות החיים", אומר השליח הרב מנחם קוטנר מנהל האגף לנפגעי הטרור בצעירי חב"ד, "אין לתאר את השמחה הגדולה של נפגעי הטרור ובני משפחותיהם במעמדי ההדלקות המרגשות האלה".
ג' בטבת תש"פ