חיפה: ראש העיר אירחה את כלל השלוחים בעיר

יותר מ-20 שלוחי חב"ד הגיעו בנר שביעי של חנוכה לכינוס הוקרה והערכה שקיימה ראש עיריית חיפה ד"ר עינת קליש-רותם לשלוחים בעיר ● ראש העיר נשאה דברים בפני השלוחים והסבירה מדוע החליטה לארח את כולם יחד ● לכתבה המלאה >>>
מערכת שטורעם
יותר מ-20 שלוחי חב"ד הגיעו בנר שביעי של חנוכה לכינוס הוקרה והערכה שקיימה ראש עיריית חיפה ד"ר עינת קליש-רותם לשלוחים בעיר.

את האירוע שנערך באולם העירייה, הנחה שליח חב"ד בשכונת אחוזה הרב יהודה דונין.

אחרי דברי הפתיחה הציגו עצמם השלוחים לצד מיקומם בעיר ופעילותם הענפה. בהמשך נערכה הדלקת נרות ואחריה הוצג סרטון המסכם את ימי החנוכה בפעילותם של השלוחים בעיר.

הרב שמואל טורקוב המפעיל בית חב"ד במרכז הרפואי רמב"ם, נתן טעימה מפעילותו לאורך השנה כולה, גם כשהדבר בא לעיתים על חשבון בני המשפחה, והכל על מנת לתת לזולת את ההרגשה הטובה ביותר בימים הקשים לו.

ראש העיר ד"ר עינת קליש-רותם, הודתה לשלוחים על פעילותם בכלל ולמען העיר חיפה בפרט, ואמרה כי היא שמחה מאוד ומעריכה את פעילותה הענפה והמבורכת של חב"ד, דבר לה היא נחשפת כבר מזה שנים. לדבריה היא מצאה לנכון לקיים את האירוע הזה, מתוך הערכה לכל אחד ואחד מהשלוחים, ומאי היכולת להגיע לכל אירוע שכל שליח מזמין אותה, וזאת לנוכח מיעוט הימים בחג החנוכה אל מול מספר השלוחים שבעיר.

סגן ראש העיר מיכי אלפר שנכח גם הוא באירוע נשא גם הוא דברים בשבח פעילותם של השלוחים, וסיפר על הקשר שיש לו עם חלקם.
ב' בטבת תש"פ