'לילה לבן' בכפר חב"ד לחניכות 'חב"ד לנוער'

70 נערות מסניפים שונים של 'חב"ד לנוער' באו השבוע לכפר חב"ד לקונספט ייחודי של מסיבת חנוכה: 'לילה לבן' ● השליחות הכינו עבור הבנות תכנית גדושה, ובתוכה אפילו 'חדר בריחה אל העבר של חנוכה' ● "אנחנו מרגישות כמו משפחה אחת גדולה", אמרו הבנות ● לכתבה המלאה ותמונות נוספות >>>
מערכת שטורעם
הידעתם שהשבוע התקיים בכפר חב"ד 'לילה לבן'? נראה שגם תושבי הכפר לא ידעו על קיומו של האירוע, כי זה היה אירוע מיוחד לחניכות 'חב"ד לנוער' מרחבי הארץ.

70 בנות, המשתתפות כל השנה במועדוני 'חב"ד לנוער', באו לכפר חב"ד ביום רביעי בערב, במיניבוסים מיוחדים, לצד מדריכותיהם, השליחות, שמקיימות איתן את הפעילות.

היו שם נציגות מאשקלון, מלוד, מקריית גת, מגדרה ומנס ציונה, והכול התכנס לקונספט ייחודי של מסיבת חנוכה: לילה לבן.
הבנות נהנו ממגוון פעילויות שנמשכו עד שעה מאוחרת בלילה. הדלקת חנוכייה משותפת, סדנאות, יצירות, פעילות אתגרית של חדר בריחה שנשא את השם 'בריחה אל העבר של החנוכה', ארוחת ערב חגיגית, והשיא – הרקדה מקפיצה עם אוזניות בלוטוס ייחודיות.  

השליחה חיה נגר מאשקלון אומרת כי היוזמה זכתה להצלחה בלתי רגילה: "הבנות אמרו שמעולם לא רקדו ושמחו כך!".
במהלך הערב הבנות שיתפו את חברותיהן בחוויות שחוו בסניפים. נערה מגדרה אמרה שהשליחה ליאור איטח היא הדמות המשפיעה בחייה. בנות מלוד סיפרו כי הן לא מוכנות לוותר על המפגש השבועי עם השליחה צביה סגל.

השליחות אמרו כי הפעילויות המתגבשות בין הסניפים מתבררות כהצלחה גדולה. הן מצטטות את הנערות שאמרו באירוע: "אנחנו מרגישות כמו משפחה אחת גדולה, חב"ד לנוער זהו מקום שבו לא שופטים אף אחת ומקבלים את כולן באהבה".
א' בטבת תש"פ